Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Не політична замітка

На одному форумі де власне мене й благословив єврей защо йому вдячний, була розгорнута християнська тема про проблему мастурбації, і цю проблему ми вивчали по курсу BBN "Чистота сексуального життя"

Я вирішив наразі перебігти гугл у сподіваннях найкращих пошуків, на одній сторінці я прочитав наче "полюція" http://dic.academic.ru/dic.nsf/ruwiki/1100309  у християнстві як асоціація з гріхом-бреше сволоч: полюція це самий кращий признак здоров'я! Початком недугу є надто часта полюція, і насторогою є коли полюція сильно затримується. Гріхом є секс, і мастурбація як дві коварні і підступні хитрощі.

Отже душевне здоров'я це шлюб, а фізичне здоров'я це полюція.

Для фізичного здоров'я буває треба здоровий обмін речовин(живлення), і фізичні вправи.

Тут небезпека в тому, що по Інтернету в основному подразнюють похіть і для сексу та не ставлять питання як не просто відновити здорову потенцію, а головне як результат полюцію.

А ми хочемо бути здоровими особистостями і созідаючими у стосунках.

Існують фізичні вправи для внутрішніх органів ці вправи очіщують організм від застоїв що виникають як наслідки малої рухомості чи перевантажень які свого часу призвели до стресу чи виснажень а значить порушень обміну речовин та відкладень солей, і все це викликає хронічні запалення і збої полюції. Хто знає Бога то знає як щасливо це вирішити, а інші кидаються вхитрощі...




Map
1

Коментарі

113.10.14, 00:22

Вiн тебе ножиком чи топориком благословив,той жид?)

    213.10.14, 00:27Відповідь на 1 від Лъйошкин_Кот

    Він відкрив тему про мастурбацію між християнами(форум той християнський) і після моїх перелазів по його темі, коли вже всі критики заткнули ротяки, і єврей сказав "у него сильное и ясное мышления"

    На форумі ми також трохи сперечались чи відносяться подібні вправи до виду мастурбації, і практика показує, що вправи добре впливають на статеву функцію, і активують потенцію у здоровому напрямку.

      313.10.14, 00:58Відповідь на 2 від Крилами віри

      То он чим ви на зiбраннях займаэтеся!Вправами!))
      Слухай,а "мастурбацiя мiж християнами" це як?Сеанс колективний сеанс прояву любовi до ближнього?)))

        413.10.14, 01:57Відповідь на 3 від Лъйошкин_Кот

        Це не щирі віруючі або "віра по нашому"

        Старий єврей підняв тему як проблему яку чесно не хочуть визнавати але він хотів щоб йому напевно довели, що по Біблії мастурбація є гріхом.

          513.10.14, 08:06Відповідь на 2 від Крилами віри

          "у него сильное и ясное мышления"То він ще й троль 80-го рівня...

            613.10.14, 08:08Відповідь на 3 від Лъйошкин_Кот

            То он чим ви на зiбраннях займаэтеся!Вправами!))
            Слухай,а "мастурбацiя мiж християнами" це як?Сеанс колективний сеанс прояву любовi до ближнього?)))
            У них це називається допомогою ближньому.

              713.10.14, 12:49Відповідь на 6 від Big_Erny

              Не думайте, що ми хочемо допомогти йогам, вони справді "ближні" але не в зграї християнства.

              У Біблії сказано, що фізичні вправи мало корисні. Корисно але мало. Коли людина хоче допомогти сама собі то висихає не даром жінки звучть чоловіків "сухарями"

              Ці вправи корисні тільки тоді як людина трохи не дужа, має розлад здоров'я, але не думаю, що ці вправи потрібні одруженим парам.