хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Ось вони – вороги України !!!

За «валуєвський» документ, тобто за введення ненависної усім українцям, окупаційної,  російської мови на території Україні, проголосували 234 народних депутата - 187 від Партії регіонів, двоє членів фракції НУ-НС, 25 членів фракції КПУ, двоє - від Народної партії, шестеро членів групи «Реформи заради майбутнього »і 12 позафракційних депутатів.

З фракції НУ-НС за даний законопроект проголосували депутати Сергій Василенко і Сергій Харовський, з фракції Народної партії Сергій Гриневецький та Вадим Гривковський, з групи «Реформи заради майбутнього» проголосували Володимир Каплієнко, Олег Гейман, Юрій Крук, Микола Трайдук, Валерій Гацько, Євген Константинов.

У той же час за даний законопроект проголосувала в повному складі фракція КПУ.  

З позафракційних за даний законопроект проголосували Леонід Грач, Анжеліка Лабунська, Олег Маліч, Олександр Шепелев, Олександр Буряк, Ігор Воротнюк, Богдан Губський, Адам Мартинюк, Сергій Осика, Валерій Писаренко, Олег Черпіцький, Валерій Шаманов.
П.С.: Не голосувала у повному складі фракція «БЮТ-Батьківщина". Це - наші захисники!
35

Коментарі

17.06.12, 19:33

П.С.: Не голосувала у повному складі фракція «БЮТ-Батьківщина". Це - наші захисники!

Якщо раша військовий контингент введе, твої захистники зза кордону тебе захищатимуть?

    27.06.12, 20:11

    валуєвський

      37.06.12, 20:14Відповідь на 1 від Fred Perry

      так чому ж тоді Тимошенко і Луценко не втекли ??? що по свому Баньдюковичу судиш, чи по Азарову який вже має ізраїльський паспорт в кишені, чи може по Ахметову - пригадай як він втікав з України після Майдану ...

        47.06.12, 20:15Відповідь на 2 від sonce-33

        ново "валуєвський", у версії Підрахуя

          57.06.12, 20:22Відповідь на 1 від Fred Perry

          Божэ ж мий!!!
          Что Вам ещё надо сделать и сказать чтобы Вы все поняли - Украинский и Российский язык, наши родные языки!!!
          А тема языков, сейчас специально поднимается чтобы расколоть на этой почве Украину, не дать возможность её гражданам достойно и едино выступать в борьбе против узурпированния Конституции, Прав Человека, Закона, Развала Державы!!!
          Поднимать сейчас языковую тему с таким умыслом просто преступно!!!
          Как же Вы все этого не можете понять??? И почему ведётесь на эту провокацию???

            67.06.12, 20:25Відповідь на 5 від Combat1

            дяку., врахую але тут я підняв тему ВОРОГІВ УКРАЇНИ !!! А їх повинен знати кожен українець пофамільно !!!

              77.06.12, 20:30Відповідь на 6 від НиколайВторой

              Да тема правильная!!! Мы должны обсуждать и правильно анализировать то, что сейчас происходит в стране и в Верховной Зраде!!!

                87.06.12, 20:37Відповідь на 3 від НиколайВторой

                Втікати? Зза кордону жертва політрепресій виглядає не дуже переконливо А на рахунок янучари з його бидлом, надіюсь вдасться розмістити з твоїми спасителями по "качанівках" України

                  97.06.12, 20:40Відповідь на 5 від Combat1

                  Російська мова мені не рідна. Є народність - росіяни, то їх мова. Я ж українець, і вважаю що в цій державі захисту потребує саме моя мова. А на рахунок цирку що відбувається - http://blog.i.ua/community/3062/1002703/. Прочитайте

                    107.06.12, 21:06Відповідь на 9 від Fred Perry

                    згоден !!! моя мова - українська і я життя готовий віддати за те щоб мої внуки і правнуки розмовляли цією СВЯТОЮ мовою, а не матюкливою звіриною мовою окупантів, що наших дівчат опускали ногами в киплячу олію, роблячи так звані "чобітки", вимагаючи в них лживих свідчень на своїх інтелегентних односельчан - священників, учителів, науковців ... і ця москальська сволота до цього часу не покаялася за злочини перед людством !!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна