хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

Євангеліє від тані адамс...         Навіть не знаю, що роблять з мозком людей у ленінсько-рошенівській кузні кадрів, що їм чи не у кожному зустрічному незнайомцеві мариться своя людина. Але не зважаймо поки на ті внутрішні ноу-хау, партійну дисципліну та інші фішки цих деб... е... суворих лицарів перманентної виборчої кампанії.
         А ліпше зараз зосередимось на повідомленні справді життєво важливої тематики, актуальність якої вже зо три роки не вивітрюється з інтелектуальних горищ мешканців нашої планети. А саме, щодо питання про природу і походження вірусу SARS-CoV-2.
         Навіть почилій нині у бозі комуністичній партії радянського союзу здавна не вдавалося вивести на чисту воду монстрів китайського маоїзму-інтернаціоналізму із їхніми агресивно-завойовницькими планами так, як це зробила танюшка. І от тепер вона, як на долоні, вся ця диявольська підступність китайського біологічного оружія. Пам'ятаєте кадри з військових навчань китайської армії: як летить велика ракета, раптом відкривається в ній потайний лючок і звідти вириваються прямо зграї маленьких ракет, і всі вони летять аби позбавити багато щасливих організмів від їх невинних життів? То от то й була репетиція застосування їхнього бойового віруса!
           Виявляється, і вірус є аналогічною багатокомпонентною структурою: під час вільного паріння у чиїйсь зоні дихання від материнського тіла відлітають множинні уламки "альфа", "бета", "гама", "дельта".... "мю"...."омега". І позначення грецькими буквами то є не що інше, як підступний китайський виверт для відводу очей. А врахуйте тепер, що тільки широковживаних китайських ієрогліфів є кілька тисяч. Ось що і змушує людський організм впадати у цілковитий розгублений ступор перед багатоликим хитрооким незримим ворогом.
           Але дозвольте мені, у моєму цілковито розпластаному по підлозі екстазі, зазначити : це ж який треба мати дивовижний зір, щоб серед тисяч складових "кірпічіків" короновіруса розгледіти цілком специфічний елементик, який пояснює абсолютно ВСЕ. Всякі там центри, медичні академії усього світу - все пішло по вітру! А відкриття нового, повітряно-безкрапельного способу передачі елементів СНІДУ то є видатний історичний дар вселюдському знанню з боку цієї тендітної дівчинки. А коли врахувати, що жоден із землян не бачив на таньчиному організмі того місця, де зазвичай є в людини очі, і припускаючи цілком звичайні анатомічні функції для її третього ока (яке неодмінно має десь бути) то всі епохальні наукові відкриття ми маємо, певно, приписати неймовірно гострому духовному зору цього незвичного дівчатка...
            Щоправда наступним віршем свого Євангелія таня адамс свідчить, що військово-біологічні успіхи китайського ісчадія ада поки що досить скромні і не перевершують вбивчої сили щеплень, розроблених для протистояння цьому китайському паскудству. Та це не має вводити нас в оману, тож...
            Ця лаконічна Блага Звістка від прозріння Святої безликої діви без сумніву стала наріжним каменем нової всесвітньої всерятівної пост-ковідної релігії, що народжується просто на наших очах.
6

Коментарі

Гість: alt-code

122.10.21, 00:35

Не знаю що і додати...

  анонім

  222.10.21, 08:05

  Скажу только, что нужно читать первоисточник. В указах министерства здравоохранения нет вакцинации против ковид. Там написано о клинических исследований. А это две большие разницы!

   322.10.21, 08:34

   Если произнести: "Армия, мова, вира" и подпрыгнуть, то ковид превратится в обычный триппер.

    422.10.21, 09:07Відповідь на 1 від Гість: alt-code

    Не знаю що і додати...Так, додавання до цього це поза нашими силами Це під силу тільки Святому духу і його земним представникам, таким як тетянка. А ми будемо тіко читати і вникати у це поповнюване Євангеліє...

     522.10.21, 09:11Відповідь на 2 від анонім

     Скажу только, что нужно читать первоисточник. В указах министерства здравоохранения нет вакцинации против ковид. Там написано о клинических исследований. А это две большие разницы!Та то так, але... Суспільна практика і теоретичні першоджерела у нас тепер знаходяться ніби у паралельних світах. Поки будеш вникати у теорію, а тут раз, і тебе вже прищепили. Доброго ранку.

      622.10.21, 09:13Відповідь на 3 від Хайдер

      Если произнести: "Армия, мова, вира" и подпрыгнуть, то ковид превратится в обычный триппер.Їй богу, не знаю. Я ще не заглиблювався у протиковідні властивості їхніх партійних ритуалів. У Вас є шанс бути першовідкривачем у вивченні цього, безумовно, цікавого феномену.

       Гість: Ніколь

       722.10.21, 09:23

       плюс ставлю на всяк випадок,а почитаю пізніше,бо вже
       "вона працює"))))

        822.10.21, 09:28Відповідь на 7 від Гість: Ніколь

        плюс ставлю на всяк випадок,а почитаю пізніше,бо вже
        "вона працює")))
        Щиро дзенкую. І привіт всім червонозонникам, невтомним чесним трударям...
        Але надалі будьте обережні з плюсами: раз поставлений під будь-яким матеріалом тут плюс надалі вже не можна розкласти на два мінуса, як в ютубі наприклад

         анонім

         922.10.21, 10:02Відповідь на 5 від Lulu

         Скажу только, что нужно читать первоисточник. В указах министерства здравоохранения нет вакцинации против ковид. Там написано о клинических исследований. А это две большие разницы!Та то так, але... Суспільна практика і теоретичні першоджерела у нас тепер знаходяться ніби у паралельних світах. Поки будеш вникати у теорію, а тут раз, і тебе вже прищепили. Доброго ранку.Доброе утро! Отличного настроения!

          1022.10.21, 11:47Відповідь на 6 від Lulu

          Если произнести: "Армия, мова, вира" и подпрыгнуть, то ковид превратится в обычный триппер.Їй богу, не знаю. Я ще не заглиблювався у протиковідні властивості їхніх партійних ритуалів. У Вас є шанс бути першовідкривачем у вивченні цього, безумовно, цікавого феномену.А как вступить в ихнюю шоблу?

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна