Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Стефан Цвейг

Несподівано відкрила для себе ще одного майстра "малої прози" - Стефана Цвейга. Зреагувала на слово "новели" на обкладинці.
В шкільні роки він асоціювався у мене виключно з надзвичайно занудною книжкою "Подвиг Магеллана", яку (нечуваний випадок) мене змушували читати з-під палки. Про те що він ще й надзвичайно талановитий новеліст я до вчорашнього дня і не підозрювала.
Чи то мені така збірка потрапила в руки, але більшість новел про жінок і кохання. Причому чисто жіночі почуття передані надзвичайно влучно і реалістично. І самі сюжети настільки життєві що не втратили своєї актуальності навіть сто років потому.
11

Коментарі

Гість: чечако

130.01.13, 18:38

ещё не поздно

    230.01.13, 18:41Відповідь на 1 від Гість: чечако

    Що саме не пізно?

      Гість: чечако

      330.01.13, 18:43Відповідь на 2 від tanjuwa

      узнали, почитали.

        430.01.13, 19:06

        Стиль Цвейга , если честно, доступен для понимания далеко не каждого смертного. Там же надо головой думать.))) Мне нравится. рекомендую "МАрию Стюарт" Прекрасная вещь. Правдивая. Это конкурентка Елизаветы Первой на престол.

          531.01.13, 08:35

          Колись читала "Лист незнайомої" якраз під свій тодішній стан. Також здивувалася, наскільки правдиво Цвейг передав жіночі почуття, на відміну від багатьох інших авторів-чоловіків.

            Гість: Зосенька

            631.01.13, 13:05

            хороший автор

              Гість: Зосенька

              731.01.13, 13:06Відповідь на 5 від ireneika

              Колись читала "Лист незнайомої" якраз під свій тодішній стан. Також здивувалася, наскільки правдиво Цвейг передав жіночі почуття, на відміну від багатьох інших авторів-чоловіків.

                831.01.13, 17:16

                Дякую за коментар. Обов’язково почитаю.

                  931.01.13, 17:46Відповідь на 3 від Гість: чечако

                  А, ну так це ніколи не пізно

                    1031.01.13, 17:48Відповідь на 4 від Triumfator65

                    З великими його творами я якось не подружилась зовсім. Чи надто рано мене змусили їх читати, чи просто йому новели краще вдаються. Але може ризикну.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна