хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Хто лізе до нас у брати. Та будь ви прокляті...

«Ачхой-Мартановский район, на юге селения Валерик.

 В этом месте был зверски убит Висита Анзоров, скрывавшийся в надежде спасти своего 10-летнего сына. Русские солдаты отрезали голову Висите, а 10-летнего мальчика взяли в плен.

 Затем русские принесли голову Виситы к мечети селения Шалажи и на площади села, перед мечетью, играли в футбол, используя вместо мяча голову Виситы.

 Отчаявшийся 10-летний сын нападал на играющих солдат, хватался за окровавленную голову отца, пытаясь отобрать её у солдат, но затем и его русские стали гонять по площади вместо мяча».

 (Февраль- март 1944 года. Из воспоминаний Дзияудина Мальсагова, сотрудника НКВД)

 

Отдел мониторинга

Кавказ-Центр

17

Коментарі

112.02.13, 09:52

    Гість: lkjmn

    212.02.13, 10:52

    Шкода, що не було там бандерівців - в спину їм постріляти.

      312.02.13, 11:51

      та що він розуміє! їх асвабаждалі!

        анонім

        412.02.13, 12:08

        Асвабадітєлям усе дозволено.

          Гість: _Макс

          512.02.13, 13:40

          Если я правильно понимаю, то ты по этому отдельному трагическому эпизоду даешь обобщенную духовную характеристику всем гражданам России и всем русским по происхождению?

            612.02.13, 15:05Відповідь на 5 від Гість: _Макс

            Если я правильно понимаю, то ты ...1) Неправильно. Це всього маленька частка МОЗАЇКИ, дрібненький "піксел" з загальної картини, в якій присутня і стрільба в спину героям-махновцяв взявшим Перекоп (Армія Махна, доречі, називалась УПА), інші піксели намалювали вояки Муравйова, тамбовські герої Тухачевського, слідчі Єжова, конвоіри ГУЛАГ-у, вбивці Стуса та Тихого тощо

            2) Як Ви гадаєте, чому прибалти називають росіян "тиблами"???

            3) Автор, Ви точно впевнені, що я знаю де знаходиться "Ачхой"??? Я, наприклад, не впевнений, що Ви сходу подумаєте про Донецьк, почувши назви "Смолянка", "Гладківка", "Стандард" або "Бассе"

              Гість: _Макс

              712.02.13, 15:15Відповідь на 6 від Східняк

              Я думаю какие у нас националисты, что они полезного сделали за 22 года независимости для своей родины.

                812.02.13, 15:35Відповідь на 7 від Гість: _Макс

                Я думаю какие у нас националисты, что они полезного сделали за 22 года независимости для своей родины.А в який період за ці 22 роки вони біли при владі?
                Спочатку у ВР заправляли комуністи, щоправда у всіх негораздах звинуватили "РУХ-івців".
                Потім Кучманоїди, ті що носили голову Гонгадзе на показ Кучмі, аж ніяк не підходять під націоналістів.
                Перевертень Ющенко по Вашому з націоналістичних міркувань ставив Януковича прем'єром?
                Чи може сучасна бригада "братків", обраних за Вашого сприяння?

                Ну так Ви збагнули чи ні, чому прибалти називають росіян "тиблами"???

                  Гість: _Макс

                  912.02.13, 15:44Відповідь на 8 від Східняк

                  А кто виноват что они не такие как Шухевич и Бандера, я им не доктрор, возможно донецкие их подлечат.

                    1012.02.13, 17:17Відповідь на 9 від Гість: _Макс

                    ...донецкие их подлечат.Кого? Прибалтів?

                    Здається у Вас шлейф від мізків до пальців пошкоджено...
                    Або процесор перегрівся...

                    Ви хоч усвідомлюєте яку маячню друкують Ваші руки???

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна