хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Five Finger Death Punch - Ashes

Переклад можно вдосконалити. пропонуйте варіанти, бо зробив як зміг, нашвидкоруч
[V1:] Ви не розумієте мене, і ви, мабуть, ніколи не зрозумієте Я отримав схильність до самознищення, та слабкість до бруду Темперамент спускового гачка, що вмикається за допомогою язика Я переживаю однієї людини геноцид з професійним підходом до зпорченності [Приспів:] Все, чого я торкаюсь перетворюється на попіл Тліє воно, витліває, Все, чого я торкаюсь перетворюється на попіл Просякає просто крізь мої руки Любіть мене, мене ненавидіть Ізольовуйте мене кожен день, що я живу Просто психічно неврівноваженого Вам не повинно подобатись як я живу [V2:] Я відьмак, проклятий, дехто говорить, "найгірший" Я жорстокий, скажений звір Мене називапи багатьма ганебними речами, це не зачіпає мене ніяк Я крав, брехав, був розп'ятий, але я не шкодую, ні про що Я егоцентричний мазохіст з садистськими нахилами [Приспів:] Все, чого я торкаюсь перетворюється на попіл Тліє воно, витліває, Все, чого я торкаюсь перетворюється на попіл Просякає просто крізь мої руки Любіть мене, мене ненавидіть Ізолювуйте мене кожен день, що я живу Просто психічно неврівноваженого Вам не повинно подобатись, як я живу Все, чого я токаюсь перетворюється на попіл Тліє воно, витліває, Все, чого я токаюсь перетворюється на попіл Просякає просто крізь мої руки
9

Коментарі

124.05.11, 08:05

    224.05.11, 11:04