хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

ABOUT_ROCK

попередня
наступна

Англійські пісні у слов'янських рок-музикантів

Як ви вважаєте -- якщо український чи російський рок-музикант починає співати англійською, то це:

32%, 8 голосів

48%, 12 голосів

20%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
12

Коментарі

111.12.07, 14:19

в такому разі, коли наші переходять на російську, то вони починають понтуватися?

    Гість: Pechal

    211.12.07, 14:20Відповідь на 1 від Slava13

    в такому разі, коли наші переходять на російську, то вони починають понтуватися?почему же? они едут в русскоязычные страны и там показывают всое творчество

      311.12.07, 14:23Відповідь на 2 від Гість: Pechal

      а що роблять наші музиканти на гастролях в США і Канаді?

        Гість: BLIND

        411.12.07, 14:25

        в грцпі "Бульдозер" ми граєм пісеньку "факдед", але українською (назва "жопа" :0))
        в гурті Nameless граєм кавер на Девіда Боуі і Beatles. Коли музикант починає грати речі іншої групи це взагалі не погано, але обов"язково треба робити свій варіант, тобто кавер ібо не може бути другого Джімі Хендрікса, Майка Паттона чи Джона Ленона.

          511.12.07, 14:37Відповідь на 4 від Гість: BLIND

          Мається на увазі, коли англійською пишуть СВОЇ пісні, причому на альбомі їх більше 80% (англійською).

            Гість: Pechal

            611.12.07, 14:38Відповідь на 3 від Slava13

            а що роблять наші музиканти на гастролях в США і Канаді?выступают перед диаспорой (особенно, это касается Канады), но при чем тут эти страны? ты же говорила о переходе на русский...

              711.12.07, 14:39Відповідь на 1 від Slava13

              Опитування стосується переходу на англійську, а не на російську (це -- тема для іншого опитування).

                Гість: Pechal

                811.12.07, 14:40Відповідь на 7 від Dmytro-V

                Опитування стосується переходу на англійську, а не на російську (це -- тема для іншого опитування).вот-вот

                  911.12.07, 14:41Відповідь на 3 від Slava13

                  а що роблять наші музиканти на гастролях в США і Канаді?До речі, цікаво -- хто ходить там на їх концерти? Маю припущення, що лише наші емігранти. Хоча не впевнений, цікаво було б запитати музикантів, які гастролюють за кордоном.

                    Гість: BLIND

                    1011.12.07, 14:41Відповідь на 5 від Dmytro-V

                    Мається на увазі, коли англійською пишуть СВОЇ пісні, причому на альбомі їх більше 80% (англійською).я не проти. значить людині так легше, от і все (тим більше, що я тексти практично не слухаю, для мене вокал просто ще один інструмент) :0)))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна