хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Фьодоров i Озерський. Київ. 9.10.09

ВПЕРШЕ в Києві відбудеться великий осінній концерт Леоніда Федорова і Дмитра Озерське - основного авторського тандему легендарного пітерського «АукцЫона».

Леонід та Дмитро дружать з юності. Складають разом для «АукцЫона» - Леонід музику, а Дмитро тексти - ось вже чверть століття, і в цій якості по праву заслужили визнання критики, повага колег і щиру любов своєї публіки. Але як такий сценічний дует, який буде представлений на концерті, склався не так уже й давно - якихось три роки тому. Спільні виступи Федорова - Озерськ нечасті, але завжди проходять в атмосфері абсолютної гармонії і взаєморозуміння як між самими артистами, так і між сценою і залом.

Давно знайомі «аукцЫоновскі» пісні в «демо»-трактуванні - вокал, акустична гітара та електричні клавіші плюс трохи шумів і труби, - звучать іноді шокуюче несподівано, а іноді по-новому відверто. Цей проект пропонує поглянути на звичні речі під новим кутом, освіжити сприйняття давно знайомого, - і полюбити його знову. Звичайно, не залишаться розчаровані й ті, хто почує ці пісні на цьому концерті вперше.

Як завжди у випадку з «АукцЫоном», крім уже знайомих і улюблених багатьма пісень, в програмі концерту будуть і сюрпризи у вигляді абсолютно нових, ніким і ніде раніше не почутих композицій Федорова - Озерськ.

На концерті буде представлена нова книга під назвою «Там Де». Її написав Дмитро Озерський, а проілюстрував Гавриїл Лубнін. Кмітливість та пустощі, і в той же час серйозність і відповідальність, з якими вони підійшли до своєї справи, доставлять задоволення читачам різного віку і смаків.

«Что же касается простого и сложного, то круг словесный вообще довольно ограничен и невозможно найти более энергетически емкие слова, чем древние, самые простые, всем известные и широко употребительные, такие как день, ночь, тень, свет, огонь и т.д. Думаю, какая-то эволюция текстов "Аукцыона" и заключается в том, что в них становится все меньше логических конструкций, а есть стремление работать главным образом с энергией слова. Слово само несет в себе энергию - на уровне значения, и главным образом - на уровне звука. Музыка эту энергию, если слово в музыку "попадает", высвобождает и приумножает. Не знаю, является ли эта попытка удачной, неудачной, но этот путь мне представляется оптимальным.» Дмитро Озерський

9

Коментарі

18.09.09, 00:53



Вітаю.

    28.09.09, 02:09Відповідь на 1 від N 47-ий

    Вітаю.Дякую
    а.... енто.... чьо, тут ніззя викладать афішу?
    картинку (афішу) прибрали
    дату (19:00) прибрали
    де-саме (Дім офіцерів) прибрали
    і ціну (від 90 грн.) на квитки теж видалили
    Мдя...................

      38.09.09, 10:10Відповідь на 2 від Валєрчик_88

      Вітаю.Дякую
      а.... енто.... чьо, тут ніззя викладать афішу?
      картинку (афішу) прибрали
      дату (19:00) прибрали
      де-саме (Дім офіцерів) прибрали
      і ціну (від 90 грн.) на квитки теж видалили
      Мдя...................
      Как это? Выдалылы?

        Гість: Razamanas

        48.09.09, 10:25Відповідь на 2 від Валєрчик_88

        Кто посмел?

        Привет, Валера!
        Добавляй афишу. Страна должна знать своих героев

          Гість: Pechal

          58.09.09, 11:09Відповідь на 2 від Валєрчик_88

          шотакоя? всьо можно! кто убрал? модэры сайта? я ничего не удаляла

            68.09.09, 18:22Відповідь на 3 від Adel@ida

            Как это? Выдалылы? та хрін йогозна
            взяли і відреагували замітку
            половину нафіг викинули

              78.09.09, 18:24Відповідь на 4 від Гість: Razamanas

              Кто посмел?

              Привет, Валера!
              Добавляй афишу. Страна должна знать своих героев
              привіт, друже
              вже додав

                88.09.09, 18:28Відповідь на 5 від Гість: Pechal

                шотакоя? всьо можно! кто убрал? модэры сайта? я ничего не удалялатак, я ж ото і думаю, мо зміни якісь тута...
                я кинув посилання на замовлення квитків на партер.юа, ціну написав, мо вони (модери) через це підтерли блін замітку...

                  98.09.09, 18:30Відповідь на 6 від Валєрчик_88

                  Как это? Выдалылы? та хрін йогозна
                  взяли і відреагували замітку
                  половину нафіг викинули
                  О! вже є.. хмм...

                    108.09.09, 18:33Відповідь на 9 від Adel@ida

                    ну то ж я знову додав

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна