хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Рада Європи спіймала Януковича на брехні

Сегодня, в 14:12 Віталій Червоненко, «Главком» В 2012 році на Україну продовжать сипатись розгромні резолюції. Не встигнемо отямитись від новорічно-різдвяних свят, а політики від показового купання в ополонках на Водохреще, як Рада Європа виплесне на Україну чергову порцію критики.

Одним з основних питань найближчої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи в кінці місяця стане саме Україна, а 26 січня з українського питання вже заплановане ухвалення надзвичайно жорсткої резолюції. «Главком» вже писав про зміст цього документу на 14 пунктів, проте нещодавно ми отримали повний звіт Моніторингового комітету Ради Європи щодо функціонування демократичних інститутів в Україні. В ньому європейці надзвичайно відверто та в найяскравіших фарбах змальовують ситуацію з дотриманням прав людини в Україні, звичайно, надаючи особливої ваги політичним переслідуванням опозиції. Документ перед ухваленням ще може зазнати змін, проте навряд чи головні його положення будуть переписані, навіть під тиском представників української влади.

Читати більше http://glavcom.ua/articles/5843.html

15

Коментарі

анонім

111.01.12, 21:11

харант у нас хихант...ему все резольции по одно место, так как он видит, что с ним общаются, его принимают....Если хотят что то сделать, то пусть хоть откажуться его принимать....

    211.01.12, 21:13

      Гість: lyo Dnepr

      311.01.12, 21:38

      А с другой стороны Кремль давит через своих агентов влияния из группы РУЭ. Куда "бедному" урке податься? Только в изоляционизм и усиление внутренних репрессий. Ведь сопротивления внутри Украины у него нет

        411.01.12, 21:41

        Он понимает только, если ему в харю кулаком затопят!

          Гість: Lakastra

          511.01.12, 22:25

          С хамом нужно по хамски. Я лично не знаю,понимают в ЕС это или нет..в полной мере.Но думаю,что они осторожничают,так как Украина по прежнему в сфере интересов запада.Но есть опасность,что при сильном давлении с их стороны Украина может уйти в сторону России.А то что Россия этого хочет не секрет.

            611.01.12, 23:37

            это не мудрено, дебил

              Гість: Лютый Гриня

              712.01.12, 00:30Відповідь на 4 від ab absurdo

              Он понимает только, если ему в харю кулаком затопят!Причём с размаха и так, чтобы и зубы вылетели вместе с челюстями...

                812.01.12, 08:33

                  Гість: modus vivendi

                  912.01.12, 12:22

                    1012.01.12, 12:46