хочу сюди!
 

Наталія

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

Це не репресії? Чехія надасть політичний притулок О.Тимошенку.

Чоловік колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, який зараз перебуває в Чехії, попросив політичного притулку в цій країні. За даними чеської газети Pravo, відповідне прохання він подав ще в останні дні 2011 року. 
Видання повідомляє, що міністр внутрішніх справ Чехії Ян Кубіце у середу обговорив це питання з міністром закордонних справ Карелом Шварценберґом.
Юлія Тимошенко засуджена в Україні до семи років позбавлення волі – за перевищення влади і службових повноважень під час підписання газових контрактів з Росією 2009 року. Опозиція в Україні і західні країни називають це рішення політично мотивованим.

51-річний Олександр Тимошенко ніколи не був активним учасником політичного чи громадського життя. Він став регулярно з’являтися на публіці лише в серпні 2011 року, коли його дружина була взята під варту. Як один із її захисників він був присутній на засіданнях Печерського районного суду Києва.

За інформацією газети Pravo, прохання Олександра Тимошенка про надання політичного притулку, найімовірніше, буде задоволене. Рік тому Чехія надала політичний притулок колишньому міністрові економіки в уряді Тимошенко Богдану Данилишину. Тоді це призвело до значного охолодження відносин офіційних Праги і Києва.
18

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

16.01.12, 12:10

К сожалению, всем нам Чехия не сможет предоставить политическое убежище от репрессий Ананаса на золотом унитазе.

    Гість: modus vivendi

    26.01.12, 12:21Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

    ага..

      36.01.12, 12:21

      Пізно надавати притулок, коли вона вже за гратами!

        Гість: lyo Dnepr

        46.01.12, 12:25Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

        Так это ж не ей убежище, а ее мужу

          56.01.12, 12:27Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

          Пізно надавати притулок, коли вона вже за гратами!
          Вона все зробила правильно. А родині "запропонували" або в асфальт, або ж з країни.

          Вибір правильний. Я не осуджую його, я осуджую нас.

            66.01.12, 12:29Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

            К сожалению, всем нам Чехия не сможет предоставить политическое убежище от репрессий Ананаса на золотом унитазе.Окрім Чехії є ще дуже багато країн. Ось і Польща відгукнулась відразу ж після "вдалого" парафування легалізацією українських нелегалів.

              76.01.12, 12:32Відповідь на 4 від Гість: lyo Dnepr

              А воно потрібно було б і їй! Тільки вже немає змоги скористатися. Хоча я впевнена, якби час повернути назад, вона не виїхала б з країни, не стала б переховуватися! Схиляю голову перед відчайдушною мужністю.

                Гість: lyo Dnepr

                86.01.12, 12:38Відповідь на 7 від ЯКриворожанка

                Ее отпускали в Страсбур с подписки о невыезде специально для того, чтобы она не возвращалась. Но она сделала свой выбор. Тоже преклоняюсь.

                  96.01.12, 12:46Відповідь на 5 від helsan

                  Вибір правильний. Я не осуджую його, я осуджую нас.
                  полностью поддерживаю

                    106.01.12, 12:51Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

                    К сожалению, всем нам Чехия не сможет предоставить политическое убежище от репрессий Ананаса на золотом унитазе. 100%. Последнее время только об этом и думаю.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна