Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Те що вчора сталося , незадовольняє нікого....

Посилань не буде, самі уважно аналізуйте, що каже захід і схід....
Всім їм треба був оВОЧ, хочаб пів року.....
схід ще надіявся на прохання про допомогу.....воєнна інтервенція....
захід......на якісь домовленості, про які ми поки не знаємо.
Амерікосам ....теж не все подобається.
Цікаво, що всі нам намалювали????
Але коли не доведемо все до кінця, не проведемо референдум, не зробимо люстрації,не змінимо ВСЮ систему...грош ціна всім тим стражданням, тій крові......
11

Коментарі

123.02.14, 11:28

головне зберегти громадський контроль за діяльністю усі гілок і рівнів влади...

    анонім

    223.02.14, 11:34

    Згоден. Вчора у нас було віче. Блін, якісь нові лідери. Раніше ми виходили до адміністрації чоловік 10, максимум 15. В основному свободівці. Щось там народу розповідали, з ментами сперечалися. Все як завжди. А тут. Нам вже слова не дають. Хба що я своїм автритетом давлю, мені не можуть відмовити. БЮТівці, яких на жодній акції раніше не було вже усім управляють, командують нами, які гасла можна виголошувати, які не можна. Особливо їм не подобається "Смерть воргам". А ти про люстрацію. Хто її проведе? ВАНА з пастиром? Самі себе люструють? Тож, не напрягаймося, а спокійно готуймося до наступного етапу національної революції.

      323.02.14, 11:45Відповідь на 1 від БИТИЙ ПІКСЕЛЬ

      головне зберегти громадський контроль за діяльністю усі гілок і рівнів влади...

        423.02.14, 11:57Відповідь на 3 від пан РУСЛАН

        Руся, не хотів тебе розочаровувати, але туристична подорож на південь якось відкладалась та зрештою Віктор Фєдоровіч мандрує УАЗіками по мальовничих куточках південно-східної території батьківщини - мобудь зустрічається з виборцями...

          523.02.14, 11:59Відповідь на 2 від анонім

          Якщо хтось і проведе люстрацію - то це буде тільки Майдан.

            623.02.14, 11:59Відповідь на 1 від БИТИЙ ПІКСЕЛЬ

            головне зберегти громадський контроль за діяльністю усі гілок і рівнів влади...без тиску народу на владу - нічого не буде.....контроль ,тимчасовий---нічого не дасть

              723.02.14, 12:03Відповідь на 2 від анонім

              Згоден. Вчора у нас було віче. Блін, якісь нові лідери. Раніше ми виходили до адміністрації чоловік 10, максимум 15. В основному свободівці. Щось там народу розповідали, з ментами сперечалися. Все як завжди. А тут. Нам вже слова не дають. Хба що я своїм автритетом давлю, мені не можуть відмовити. БЮТівці, яких на жодній акції раніше не було вже усім управляють, командують нами, які гасла можна виголошувати, які не можна. Особливо їм не подобається "Смерть воргам". А ти про люстрацію. Хто її проведе? ВАНА з пастиром? Самі себе люструють? Тож, не напрягаймося, а спокійно готуймося до наступного етапу національної революції.головне леніна не чипайте, він мій, я вже музей приготовив
              .....завжди так було, так що не переймайся. Дави на люстрацію, без неї - все пшик

                823.02.14, 12:04Відповідь на 2 від анонім

                тут плювати на , люстрація повна, парламент ще не здогадується...., хоча юлька може сказати, що відбула своє

                  923.02.14, 12:08Відповідь на 6 від Shnec

                  необхідно сьогодні думати як завтра підзвітувати владу громадськості...

                    1023.02.14, 12:09Відповідь на 3 від пан РУСЛАН

                    ти пройдеш люстрацію, впевен, але що буде через рік?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна