хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Мы выведем людей на улицы - Тягнибок




 

 

«Мы взяли на себя ответственность в случае необходимости призывать людей на улицы. Если будут фальсификации со стороны Партии регионов», заявил лидер ВО «Свобода» Олег Тягнибок 4 октября 2012 года во время посещения Луганской области.


Видеозапись выступления Тягнибока опубликована на официальном канале «свободовцев» в сети YouTube.


При этом Тягнибок высказал абсолютную уверенность в том, что Партия регионов на Донбассе утратила поддержку населения и высокий процент голосов может быть достигнут только путём фальсификации.


По его словам, уже сейчас готовы не менее полусотни законов и собственный вариант Конституции, которые будет предлагать «Свобода» после победы на парламентских выборах оппозиционных сил.


«Кроме прочего, мы выступаем и за то, чтобы в следующем парламенте был принят закон о запрете коммунистической идеологии. Как это сделано в Польше, где запрещена и коммунистическая и нацистская идеология», - подчеркнул Тягнибок.


9

Коментарі

19.10.12, 21:41

    Гість: ТарасЧупринка

    29.10.12, 21:44

    "Свобода" єдина дійсно опозиційна сила. Українці за "Свободу". 14.10 на марш "Свободи" у Кмєві.

      Гість: Лагуз

      39.10.12, 22:38

      А хтось сумнівається, що вибори буде зфальшовано?

        49.10.12, 22:47Відповідь на 3 від Гість: Лагуз

        А хтось сумнівається, що вибори буде зфальшовано?Ну, я так зрозумів, що Олєжка і має сумнів.
        А мені не зрозуміло, чому на Донбас ОО не впускають, а ВОС нєфіг не стОїть мітинганути будь де у вотчині ГлавДона.

          59.10.12, 23:20Відповідь на 2 від Гість: ТарасЧупринка

          "Свобода" єдина дійсно опозиційна сила. Українці за "Свободу". 14.10 на марш "Свободи" у Кмєві.Єдина опозиційна сила - народ України, а ВОС - політична партія зі своїми інтересами в тій же політиці.

            анонім

            610.10.12, 13:20

            Сподобалась частина виступу Тягнибока про заборону нацистської і комуністичної ідеології. Особливо це актуально для Луганської області, де 27% виборців збираються голосувати за комуністів, а 26% - за нацистів ПР.

              анонім

              710.10.12, 13:22Відповідь на 4 від helsan

              А мені не зрозуміло, чому на Донбас ОО не впускають, а ВОС нєфіг не стОїть мітинганути будь де у вотчині ГлавДона.Будь-який спротив Свободі, особливо на Донбасі, лише добавить голосів Свободі. Це ригам не потрібно, от пускають, щоб все пройшло тихо і непомітно.

                810.10.12, 15:59

                Ну пасмотим, пасмотрим

                  910.10.12, 17:13

                  Криворіжжя моя Батьківшина!

                    Гість: Лагуз

                    1010.10.12, 20:10Відповідь на 4 від helsan

                    А хтось сумнівається, що вибори буде зфальшовано?Ну, я так зрозумів, що Олєжка і має сумнів.
                    А мені не зрозуміло, чому на Донбас ОО не впускають, а ВОС нєфіг не стОїть мітинганути будь де у вотчині ГлавДона.

                    З виступу має скластись враження, що якщо Олежа не буде скликати людей на вулиці, то вибори пристойні, а скликати він не буде, якщо яник виконає їх домовленості. Хочеться помилитись. Побачимо, бо про хоч якусь чесність виборів мови бути не може. Мій прогноз: його виступи будуть приблизно такі, як на захист мови (замалюватись)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна