хочу сюда!
 

Александра

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Так, німцям протистояти ми вміємо

Хоча ще після першого тайму планував заголовок "Так, німців ми бити вміємо". Могли й "побити" як обіцяв Тимощук, проте Девіч... Тут вже сталося як раніше казав Блохін "не хватка ресурсу". На заміни в принципі не було кого випускати. Гру підсилити могли лише Девіч, який, можна сказати, відібрав у нас перемогу запоровши два ну просто реальні моменти. Але про це нижче.

Початок гри такого не передбачав. Все було досить спокійно. Німці возили нас на нашій ж половині не створюючи моментів. Ми ж в атаку не дуже поспішали, грали обережно, від оборони... аж тут хтось зі штрафної вибив м'яч на Шевченка, той скинув Мілевському, який віддав вздовж на Ракицького, а Ярослав прострілив поперек штрафної, на м'яч буквально наскочив Ярмоленко. 1:0. Другий гол був аналогічним, от тільки створив його Коноплянкак са собі. Знову винесене м'яч зі штрафної в центр на Коноплянку, той дотягнув м'яч до штрафноъ нымцыв, обіграв воротаря й загнав уже в пусті ворота. 2:0. Після обрізки Мілі тоні Корос сильно пробив, Рибка тільки очима провів. 2:1    
 
Через "брак ресурсів" дебютант Безус мусів скласти пару Тимощуку в опорній зоні, дебют його тривав не довго, всього 38 хвилини за які він встиг відзначитися гірчичником та був замінений. Назаренко звичайно гру підсилив, відзначився красивим голом в 9-у  проте й не реаулізув момент який йому створив Коноплянка фактично сам, слід відзачити сьогодні він зіграв дуже добре. Встигам й в обороні відпрацювати й гравців суперника обходити на своєму дріблінгу. Створив й два моменти Девічу, такі що навіть дивно як той не реалізував. Після другого моменту показали радість Януковича з Азаровим... чи то вони подумали що гол, чи то раді що Цілер відбив удар... 
Так продовжувалося цілий матч: німці намагалися зломати оборону українців, ми ж ловили ї на контратаках. При чому досить вдало, от тільки...
 
Попри те, що німці переважали нас у висоті, кутові вони розігрували, про не 65 хвилині Йозіл все ж подав у штрафну, де м'яч завалявся поміж гравців і найшов Рольфеса, який закотив м'яч у ворота. 3:2. 
Після цього голу Блохін все ж замінив Мілевськог та Шевченко й випустив ще одного опорника Гая та Девіча, який повинен був підсили атаку що він й зробив, проте не реалізував. Але й цього було мало. Збірна україни не виглядала такою агресивною, гравці перестали грати й почали тупо вибивати та втрачати м'яч, з додатковими замінами Блохін тягнув. Й випусти в лише після голу Мюллэра та помилки Рибки "в стилі Тлумака".
 
Девіч, який міг стати сьогодні героєм став невдахою. Та й Рибка підві, не зіграв він так як грає в Шахтарі. 
В пинципі грою я задаволений, а от те що не перемогли дуже образливо оскільки створили більше моментів, а ніж фріци. Цікаво, що за результатами опитування нічияб ула наймен імовірною всі ставили на перемогу німців чи Україну.

Нічого вже не кажу про рекламу яка висепкувала піж час матчу, приємно хдивувало що вони весь час показували ось цей банер ніби показуючи що теж вірять.
 
6

Комментарии

Гость: Еvаngеl_Еаst

112.11.11, 01:46

У немцев тоже с кадрами проблемы были.
А украинцам не хватало Шовковского. Его ещё никто не в состоянии заменить.

  212.11.11, 01:56Ответ на 1 от Гость: Еvаngеl_Еаst

  Я би не сказав що це кадрові втрати.Втратами можна назвати Ноєра, Лама яких ніхто не спроможний замінити гідно, але резерв в них великий. Море перспективної молоді, пів Бугдесліги. Конкуренція є дуже великою. Саму тому ситуації трохи різні попри "втрати" замінити не приїхавших футболістів було кому, у нас же все пішло на стартовий склад й залишився один Девіч. Проте ІМХО ми гідно виступили, хоча на Євро явно важче буде.

   аноним

   312.11.11, 08:31

   Нормально зіграли. Думаю нічія через те що дві чамори приперлися, усе зглазили. А атмосфера на Олімпійському неймовірна.Головне -- є команда.

    412.11.11, 10:22Ответ на 3 от аноним

    Коментатори? Я б їх роздер.

     512.11.11, 10:24Ответ на 3 от аноним

     А атмосфера справді клана. В Донецьку таких "футболок" не буде. Обовьязково напишу анонс, у вівторок граємо у Львові з австрійцями.

      аноним

      612.11.11, 13:16Ответ на 5 от Райден

      Гадаю чамори у Львів не припруться -- так що цілком можимо виграти. А якщо і припруться, Лвів зуміє їх "гідно" зустріти. Та й підтримка у Львові буде гнати команду вперед. Може Девіча нарешті прорве.

       712.11.11, 17:21

       Гарні голи!
       А Карпати побили Іллічівців з Маріуполя. В газеті написали:
       "У Львові ми няколи не виїгрували" -ось така підтримка львівян!

        813.11.11, 23:08Ответ на 6 от аноним

        Справді. Навіть Шева сказав що у Львові най краща атмосфера.

         913.11.11, 23:10Ответ на 7 от М_Ірина

         Мало хто у Львові виграв. А тим паче більше ніж в три голи. Арсенал що правда, але тут повністю вина Карпат, ходять чутки що тренера зливали.