хочу сюди!

Людмила

47 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Хеллоуін в Україні

Напередодні Хеллоуіну (хто не знає, що це таке - вам сюди) хочеться запитати:
"Чи прижилося це свято на Україні і як ми до нього ставимся, адже в Україні такого свята ніколи не було?"

Чи хотіли б ви одягти такі костюмчики?

Щось на зразок Хеллоуіну - наші святки з колядками, збиранням данини і таке інше, проте вони починаються набагато пізніше і тривають довше.
Так ось.
Як ви ставитеся до Хеллоуіну в Україні?

58%, 14 голосів

21%, 5 голосів

8%, 2 голоси

13%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
6

Коментарі

131.10.07, 08:27

Вполне уместный праздник. Какие настроения в обществе - такие и праздники. Если чертовщина, значит и президент поддержит

231.10.07, 08:30Відповідь на 1 від CKB

Вполне уместный праздник. Какие настроения в обществе - такие и праздники. Если чертовщина, значит и президент поддержитМи кожний рік святкуємо, носимо тикву по кабакам, у масках бродимо, людей лякаємо

331.10.07, 08:45Відповідь на 2 від Мокош

Вполне уместный праздник. Какие настроения в обществе - такие и праздники. Если чертовщина, значит и президент поддержитМи кожний рік святкуємо, носимо тикву по кабакам, у масках бродимо, людей лякаємоО, как это прекрасно - пугать людей

431.10.07, 08:52Відповідь на 3 від CKB

Вполне уместный праздник. Какие настроения в обществе - такие и праздники. Если чертовщина, значит и президент поддержитМи кожний рік святкуємо, носимо тикву по кабакам, у масках бродимо, людей лякаємо
        О, как это прекрасно - пугать людей
        одного разу наш друг, він і без маски страшний, узяв руку скелета, і підходив так до когось торкав за плече і казав "Привіт!" (таким ніжним голоском). Так він натрапив на господарку бару, так він їй так сподобався, що вона нам на стіл безкоштовну пляшку горілки поставила

531.10.07, 09:01

в мене і так бувають дні як хєлоуїн))) а от жіночі костюмчики мені сподобались.я б в них декого вдягнув)))

631.10.07, 09:01Відповідь на 4 від Мокош

одного разу наш друг, він і без маски страшний, узяв руку скелета, і підходив так до когось торкав за плече і казав "Привіт!" (таким ніжним голоском). Так він натрапив на господарку бару, так він їй так сподобався, що вона нам на стіл безкоштовну пляшку горілки поставила
            Да неужели! Целую бутылку? Это крутейше!!!
            Как это все-таки замечательно - бутылка водки Повезло парню несказанно...

731.10.07, 09:02Відповідь на 5 від RD

в мене і так бувають дні як хєлоуїн))) а от жіночі костюмчики мені сподобались.я б в них декого вдягнув)))ті що на кладовищі працюєшь?

831.10.07, 09:03Відповідь на 6 від CKB

Да неужели! Целую бутылку? Это крутейше!!!
                Как это все-таки замечательно - бутылка водки Повезло парню несказанно...
                та не тільки йому і нам разом із ним

931.10.07, 09:05Відповідь на 7 від Мокош

та ні... краще б офіціанток, або секреатрів в офісі. Приходи до когось в офіс а там секретар вам ...обовязково потягне ще разок зайти глянути))

Гість: katarinadoll

1031.10.07, 09:06

Отличный праздник!!!!Хоть он и сегодня,вчера побывала на пати,посвященному Хеллоуину.Людей было немеряно,увидила массу оригинанальных костюмов и сама отличилась Думаю что праздник приживется,так как молодеж нашей страны мало чем удивишь,так что новый праздник какраз то что нужно

Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна