Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

І знов весна і знов надії...

***  Перебувай тільки в сонці,
Бо нічого прекраснішого не росте в темноті.
***

~ Фрідріх Шіллєр~


Знов весна, і знов надії
В серці хворім оживають,
Знов мене колишуть мрії,
Сни про щастя навівають.

Весно красна! Любі мрії!
Сни мої щасливі!
Я люблю вас, хоч і знаю,
Що ви всі зрадливі…

6

Коментарі

113.05.10, 22:29

    214.05.10, 17:31Відповідь на 1 від N 47-ий

      312.12.10, 15:30

      А вірш доволі непоганий

        412.12.10, 18:22Відповідь на 3 від Aнгел 7

        А вірш доволі непоганийЦе ж Леся Українка
        Вірш прекрасний

          513.12.10, 12:50Відповідь на 4 від _*N_

          Так я знаю !!

            616.12.10, 23:04Відповідь на 5 від Aнгел 7

            Не бачу оптимізму чомусь у Ваших словах.

              718.12.10, 16:35Відповідь на 6 від _*N_

              Не бачу оптимізму чомусь у Ваших словах.Ви рахуєте що оптимізм за обов’язує протистояти меланхолії, невдоволеним думкам і почуттям. Таким самим обов'язком можна у вважати що є молитва. Якщо ми заручені з Небом, то чи можемо ми, мов група плакальниць, йти дорогою до дому Отця, стогнучи та скаржачись?
              А якщо народ мовчить, значить, ще чогось чикає, у гіршому викатку пережовує те що не до їв.

                820.12.10, 21:14Відповідь на 7 від Aнгел 7

                Так , я саме так рахую, що оптимізм протистоїть поганому настрою і меланхолії.
                Нехай він буде з молитвою чи з музикою ...з чим завгодно , але тільки в жодному разі не скочуватись до стогонів і різного роду скарг.

                  925.12.10, 14:48Відповідь на 8 від _*N_

                  Так , я саме так рахую, що оптимізм протистоїть поганому настрою і меланхолії.
                  Нехай він буде з молитвою чи з музикою ...з чим завгодно , але тільки в жодному разі не скочуватись до стогонів і різного роду скарг.
                  Ми не навчитеся цінувати поточний час і радіти кожній миті прожитого життя. Тому потрібно пам'ятати, що наше земне життя занадто коротке і дорогоцінне, щоб витрачати її на неприємні спогади. Але я постараюся внести в просте і буденне (сьогодні) радість щастя і натхнення, і ви побачите, як зміниться наше (завтра). Тоді Ми дізнаємося, наскільки Ви були праві.

                    1025.12.10, 14:56Відповідь на 9 від Aнгел 7

                    Бажаю удачі і надіюся отримати в найближчому часі оптимітичну звісточку.
                    Бачу , що Ви на правильному шляху, а результат не забариться.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна