Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Парк в ім"я кохання.

У рамках щорічної подорожі на травневі свята цього року ми їздили у Уманьський парк "Софіївка".
Раніше я бував тут 2 чи 3 рази восени, навесні ж вперше. Гарно тут і навесні, хоча немає того переливу фарб від зеленого до червоно-бордового по пагорбах навколо ставків, але є своя чарівність у свіжій зелені та теплому сонечку. Але навіть при досить довгому весняному дні нам не вистачило часу, щоб досконало оглянути всі закуточки парку, не кажучи вже про саме місто. До того ж під кінець прогулянки, на нижній станції підземної річки Ахеронт (Стікс) нас застав дощик, що згодом переріс у повноцінну зливу. Тож вечірню маршрутку на Київ ми чекали хоч і мокрі, але з твердими намірами приїхати сюди ще не раз.
7

Коментарі

Гість: marianne

14.07.10, 07:47

В такі місця можна їздити в будь-яку пору року))

    24.07.10, 22:40Відповідь на 1 від Гість: marianne

    В такі місця можна їздити в будь-яку пору року))Але таких місць дуже багато, просто нема часу приїздити на те саме місце кілька разів... Не знаю, це на жаль, чи на щастя...

      35.07.10, 13:08

      Чудова подорож.

        422.03.11, 13:45

        красиво то как я смотрю, тебя преследует дождь на важных в твоей жизни мероприятиях )) к чему бы это?

          522.03.11, 14:06Відповідь на 4 від Катеррина

          красиво то как я смотрю, тебя преследует дождь на важных в твоей жизни мероприятиях )) к чему бы это?Ми ж метеорологи! Всюди зі своїм дощем!

            622.03.11, 14:13Відповідь на 5 від Соняшний

            понятно : у кого тараканы, а у вас дождик )) Сейчас почитала про Умань, как туда добираться, и очень засомневалась: 3,5 часа в маршрутке и на обратном пути риск не сесть в нее...

              722.03.11, 15:32Відповідь на 6 від Катеррина

              понятно : у кого тараканы, а у вас дождик )) Сейчас почитала про Умань, как туда добираться, и очень засомневалась: 3,5 часа в маршрутке и на обратном пути риск не сесть в нее...Доля ризику є... Але ж і машина може зламатися... Хоча погоджуюся, що це не дуже зручно і часу на прогулянки менше ніж хочеться...

                822.03.11, 15:39Відповідь на 7 від Соняшний

                что-нибудь постараемся придумать. вообще муж автослесарь, поэтому на счет поломки машины я не переживаю. как дела?

                  922.03.11, 15:40Відповідь на 8 від Катеррина

                  что-нибудь постараемся придумать. вообще муж автослесарь, поэтому на счет поломки машины я не переживаю. как дела?Нормально! Ось, туплю перед компом... А вже пора б і робити щось... На роботу збиратися....

                    1022.03.11, 15:44Відповідь на 9 від Соняшний

                    Вот это да А я уже все поделала, теперь - полный релакс