хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Традиційна травнева подорож

Якось за останні роки склалася традиція на 1-2 травня садити картоплю lol  та їсти шашликиtost , а на 9-10 відкривати нові горизонти, тобто відвідувати різні природні та архітектурні дива на території України...

Минулі 2 роки це був крайній дикий захід:

 у 2007-му Долина нарцисів у Хусті

 у 2008 - Ужгород

та Невіцький замок (тут звіт про подорож)

Цього року плануємо перевірити гостинність крайнього півдня: Ялта, Алупка, Місхор, Симеїз, Лівадія, Нікітський сад.

Квитки на потяг вже купили. Номер в готелі зарезервували. У програмі подорожі проживання в готелі в Ялті, пізнавальні екскурсії у Нікітський сад, Воронцовський, Лівадійський, Масандровські палаци, катання на канатній дорозі та дегустація Массандрівських вин, а також подихати морським повітрям, змінити обстановку і розвіятися!

Рахую дні до початку відпустки!

6

Коментарі

121.04.09, 10:39

а я тоже в тоже время и в теже края собираюсь

    221.04.09, 10:44Відповідь на 1 від Kameli-ya

    а я тоже в тоже время и в теже края собираюсь Ух-ти! І, мабуть, зі схожою програмою? Ми 7-го ввечері від"їжджаємо.

      321.04.09, 10:46Відповідь на 1 від Kameli-ya

      а я тоже в тоже время и в теже края собираюсьСама чи компанією?

        421.04.09, 11:21Відповідь на 2 від Соняшний

        я выезжаю 8-го вечером к подруге в симферополь,ауже оттуда будем каждый день куда-нибудь выруливать,пока в планах - Ханский дворец с бахчисарайским фонтаном и Ай-Петри,и еще может в пещеры какие,еще окончательно не решили . В Ялту и Никитинский ботанический ездили в том году, во дворцах я частично была 4 года назад.

          521.04.09, 11:23Відповідь на 3 від Соняшний

          еду сама, но гулять буду в компании подруги или подруг , там как получитсяя пока не загадываю..мне главное успеть вырваться вообще туда, чтоб работа не помешала .

            621.04.09, 11:29Відповідь на 5 від Kameli-ya

            Ага! Мені теж на роботі рекомендували переглянути плани на відпустку... Але я не здався!

              721.04.09, 11:55Відповідь на 6 від Соняшний

              ну а я пока тихо про себя пока надеюсь что удастся таки вырваться, хотя ближайшие 2 недели обещают быть адскирабочими

                Гість: vitaliч

                821.04.09, 13:56

                пр долину нарцисів - з подробицями.

                  921.04.09, 13:58Відповідь на 8 від Гість: vitaliч

                  пр долину нарцисів - з подробицями.Саму подорож я тоді так і не сів описати... Що саме тебе цікавить?

                    Гість: vitaliч

                    1021.04.09, 14:11Відповідь на 9 від Соняшний

                    пр долину нарцисів - з подробицями.Саму подорож я тоді так і не сів описати... Що саме тебе цікавить?хтів би я це побачить. хоча б на фото....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна