Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Варіації на тему курки

 Відпустка нарешті настала dance І тепер замість лежати і нічогонеробити захотілося пофантазувати на кухні. bazar  В холодильнику знайшла курячі стегна, отож з них і творила. Отже:

1 кг курятини

1 середній кабачок

1-2 помідора

200 г твердого сиру

200-300 г шампіньонів

майонез , 

спеції для курки 

Курятину посипала спеціями , потерла десь третину всього сиру на крупній тертці і все це залила майонезом, і відставила на деякий час промаринуватися.

Кабачок, гриби і помідори порізала на шматочки і перемішала. Варто робити це безпосередньо перед відправкою до духовки, бо стечуть соком. 

Промариновану курку виклала на застелене фольгою деко. Можна викласти у посуд чи форму, але в мене було забагато курки. Зерху на курку рівномірно розклала овочевий мікс. Якщо майонезу в курці було небагато, то можна ще трішки полити зверху ним та посипати рештою натертого сиру. Всю цю "фантазію" ставлю в духовку хвилин на 40.  Смакота вийшла.mmmm Я навіть не встигла сфоткати, бо набігла голодна рідня і швидко втоптала ту смакоту.

P.S. Курочку нарешті сфоткала. Ось таке вийшло! 

5

Коментарі

Гість: Light_Angel

114.06.11, 19:46

Супер-рецепт))Простий та смачнючий))Дякую))

    214.06.11, 19:51Відповідь на 1 від Гість: Light_Angel

    Смачного! Якщо приготуєте, не пошкодуєте.

      Гість: Light_Angel

      314.06.11, 19:53Відповідь на 2 від konfetti-s

      Вибачте,вже вся у слинах))таке смачнюче)))

        415.06.11, 08:09

        Об’ява.
        Приймаю на дегустацію страви із курки.
        Якість дегустації гарантую.
        Чекаємо ваших посилок.

          515.06.11, 09:29Відповідь на 4 від ДМВ73


          Чудова ідея! Жаль, що цієї курки вже немає, але ж будуть й інші страви. Тоді й надішлю. Та не гарантую свіжості, самі розумієте.

            615.06.11, 09:29Відповідь на 3 від Гість: Light_Angel