Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Салат із кульбаби

          Народ! Ви всі добре знаєте, що з кульбаби готують вино. Рецепт його приготування детально і популярно розповів Рей Дуґлас Бредбері (один із моїх улюблених письменників) у однойменному романі. Колись я навіть писала у блозі, як ми куштували таке вино http://blog.i.ua/user/853169/393515/

Але кульбаба має надзвичайно багато вітамінів, і у Франції цю рослину навіть розводять як салатну культуру. Салат із кульбаби я теж куштувала. І скажу вам, що він досить смачний, а що поживний, про те – навіть не йдеться.

Зараз весна, кульбаби на лугах багато розвелося, і вона радує зір характерним для неї кольором сонця.



                                                   

 Так от, нарвіть кульбабового листя. Добре вдома помийте його під струменем води і покладіть у миску з підсоленою водою на хвилин 30. Це робиться для того, щоб зникла гіркота (а вона зникає, якщо не за 30 хвилин, то за 40-50 напевне).
Коли листя стане їстівним, відіжміть його, візьміть іншу зелень: петрушку, кріп, зелену цибулю і поріжте, додайте порізаних огірків, редиски, помідорів і перемішате у салатнику.
Для заправки можна взяти несолодкий йогурт, кефір або сметану, можна також додати трохи рідкого меду (якщо любите, поперчіть або ж додайте трохи цитринового соку, це вже кому як до смаку), посипте зверху тертим сиром і думайте, що ви насичуєте свій організм вкрай здоровою їжею.
Салат можна заправляти також олією з оцтом чи олією і цитриновим соком, це теж як кому подобається!

Отже, смачного!
7

Коментарі

120.05.11, 11:26


Я, правда, трошки інакше роблю...

    220.05.11, 11:30Відповідь на 1 від Philosopher


    Я, правда, трошки інакше роблю...
    Цікаво дізнатися як саме?

      320.05.11, 11:32Відповідь на 2 від TatianaR


      Я, правда, трошки інакше роблю...
      Цікаво дізнатися як саме?
      Якщо завтра (або й сьогодні) кульбаби нарву - рецепт викладу

        420.05.11, 11:41Відповідь на 3 від Philosopher


        Я, правда, трошки інакше роблю...
        Цікаво дізнатися як саме?
        Якщо завтра (або й сьогодні) кульбаби нарву - рецепт викладу
        гаразд

          Гість: Сёдня удалюсь

          525.05.11, 14:50

          ну не знаю, тридцать минут ждать, я так не могу

            Гість: Сёдня удалюсь

            625.05.11, 15:38

            ну не знаю, тридцать минут ждать, я так не могу а ти спробуй. кульбаба соковита трава

            ще інколи весною роблю салат подібний із молодою кропивою.
            кропиву тра обшпарити окропом (я - збоченка)
            я крапиву в борще и салатах тоже ем, не изврат это

              725.05.11, 15:49Відповідь на 6 від Гість: Сёдня удалюсь

              ну не знаю, тридцать минут ждать, я так не могу а ти спробуй. кульбаба соковита трава

              ще інколи весною роблю салат подібний із молодою кропивою.
              кропиву тра обшпарити окропом (я - збоченка)
              я крапиву в борще и салатах тоже ем, не изврат это
              хааааааааааааааарашо