хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Компот і тортик

Заскочила якось "на вогник" до подруги, а та якраз товклася на кухні. Вже було наготовано всякої смакоти плюс ще купа всього мала приготуватися. Як порядна подружка я взялася їй допомагати. І поміж дегустаціями, розмовами і баняками/пательнями розжилася двома цікавими рецептиками.

Перший -- компот з базиліком.

Коли Ксю запропонувала його попробувати, дуже кортіло покрутити пальцем коло голови, але обмежилася великими очима. Однак цікавість один з рушіїв прогресу, таки вирішила  скуштувати. ВАУ!!! Дуже рекомендую!

На 3л води, 3-5 яблук білого наливу, кілька скибок лимона і жменька листочків синього базиліку. Воду довести до кипіння, закинути фрукти, за кілька хвилин базилік, вимкнути і дати настоятися. Смачно, ароматно і супер тамує спрагу. Особливо, якщо не додавати цукру :)

Другий -- кабачковий тортик.

Кабачок -- обов"язково в меню на весь сезон, просто якось не приходило в голову скомпонувати з нього тортик за принципом печінкового.

Ксю кабачки терла на картопляній тертці, відтак в масі було багато рідини, яку геморно відціджувати і треба додавати багато борошна. Мені подобається, коли кабачок відчувається на зубі :) Тому я його тру на буряковій тертці (з найбільшими отворами) і зньго віддушую зайвий сік

Кабачки потерти, відцідити рідину, посолити поперити, додати яйця, борошно. маса повинна бути трошки рідша, ніж на кабачкові оладки. Далі, на пательні пекти як звичайні млинці. В оригіналі перекладалися готові млинці майонезом з часником. Майонез не дуже люблю, тим більше вліті.

Тому свій тортик перекладала кремом: сир/фета 50/50 часник, кріп і чуть кефіру, щоб не був густий.

В іншому варіанті кремом була грецька страва дзадзикі: грецький йогурт (продають в сільпо), потертий на дрібній тертці огірок (сок відтиснути), кріп, часник, сіль, ложка оливкової олії

Можете навіть не сумніватися, що домашніх з кухні вдалося вигнати лише тоді, як з"їли останній шматочок тортика.

Буду рада, якщо посмакує і вам


10

Коментарі

126.07.13, 17:19

конспектирует

    226.07.13, 17:21Відповідь на 1 від teacoffeeNEW

    конспектируетна здоров"я) Компот нереально смачний! Донедавна я думала що нема нічого смачнішого за імбир/м"ята/лимон

      Гість: Безніка

      326.07.13, 17:24

      Не сподобався рецепт.

        426.07.13, 17:26Відповідь на 3 від Гість: Безніка

        Не сподобався рецепт.нічим не можу допомогти)

          Гість: Безніка

          526.07.13, 17:28Відповідь на 4 від bestiaya

          Не сподобався рецепт.нічим не можу допомогти)
          Вибач.

            626.07.13, 17:28Відповідь на 2 від bestiaya

            конспектируетна здоров"я) Компот нереально смачний! Донедавна я думала що нема нічого смачнішого за імбир/м"ята/лимонСейчас сезон кабачково-патисоновый. Мы с бабушкой делали "ананасовый" компот (в банках)
            Патиссоны (у них плотнее мякоть) средними кусочками. Кислую алычу (желательно такую что меньше красит компот) полную пригоршню на 3х литровую банку И веточку мяты/мелисы (не ментоловой)... немного сахара, и три раза стандартно заливать кипятком (потом этим уже компотом). Закрываешь глаза - ананас. Говорят с мятой плохо стоит консервация, но у нас у бабушки не очень холодный погреб - стоял великолепно.

              726.07.13, 17:30

              компот спробую при нагоді . а торт ... хіба що хтось приготує

                826.07.13, 17:30Відповідь на 5 від Гість: Безніка

                Не сподобався рецепт.нічим не можу допомогти)Вибач.за що? Смаки у всіх різні... я,наприклад ненавиджу морепродукти і ніхто мене не переконає, що це смачно

                  926.07.13, 17:31Відповідь на 6 від teacoffeeNEW

                  конспектируетна здоров"я) Компот нереально смачний! Донедавна я думала що нема нічого смачнішого за імбир/м"ята/лимонСейчас сезон кабачково-патисоновый. Мы с бабушкой делали "ананасовый" компот (в банках)
                  Патиссоны (у них плотнее мякоть) средними кусочками. Кислую алычу (желательно такую что меньше красит компот) полную пригоршню на 3х литровую банку И веточку мяты/мелисы (не ментоловой)... немного сахара, и три раза стандартно заливать кипятком (потом этим уже компотом). Закрываешь глаза - ананас. Говорят с мятой плохо стоит консервация, но у нас у бабушки не очень холодный погреб - стоял великолепно.
                  ми такі ананаси теж робили, але в банку викладали шарами кабачок і жовту аличу смакотааааа

                    1026.07.13, 17:32Відповідь на 7 від Эгоист*10

                    компот спробую при нагоді . а торт ... хіба що хтось приготуєможу запросити в гості)) але чи ти поїдеш на торт до Києва...))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна