Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

У Пересопниці будівельники натрапили на могильник часу Київської

Новини Рівного

// 26.07.2011
У Пересопниці будівельники натрапили на могильник часу Київської Русі.
Слідом за булавою, екскаваторник відкопав поховання. Людські кістяки лежали у землі за православною традицією. Ймовірно це лише частина давнього кладовища. Археологи уже підняли частину похованих вісім століть тому. Окрім людських кісток натрапили на кераміку, монети та вироби із металів. Давні православні поховання у Пересопниці — ще одна знахідка екскаваторника. Своїм ковшем машина зачепила плиту із ракушняка. Під нею та поряд археологи розкопали поховання жінок й чоловіків. Відносять їх до періоду княжої доби: 12-13 століття. Ще на полі у Пересопниці
археологи виявили кераміку, вироби з металу та бронзи. Окрім цього монети: радянські, шведські, Речі Посполитої, навіть, Візантійської імперії. Тут і мідні, й срібні, із білону та сучасніших сплавів. Пояснення такій кількості цінних знахідок на сільському полі має львівський археолог Святослав Терський. Разом із батьком, також археологом,
досліджував літописне місто Пересопницю із 74 року. Каже: на цьому полі є знахідки і кам'яної доби. Жіночі прикраси, монети різних часів та імперій на території колись торгово-адміністративного центру не дивина. Бо Пересопниця стояла на колишньому шляху із Києва у Європу. Усі знахідки із пересопницького поля упорядкують й задокументують. А перед відкриттям музею-пантеону, розмістять у експозиції новобудови.
Тетяна Коваль, Артем Лаговський
http://rivne1.tv/Info/?id=13710



6

Коментарі

Гість: Рус с kija

128.07.11, 09:44

    Гість: Тираъ

    228.07.11, 10:02

    кгм...

      328.07.11, 10:09

      кгм...отакє

        428.07.11, 11:08Відповідь на 2 від Гість: Тираъ

        кгм...открытко пустая пришла

          Гість: Тираъ

          528.07.11, 11:46Відповідь на 4 від Луццкий

          ога. промашка вышла, отпишись. пока официальная версия версия закачиваеться
          всё сошлось. и красиво и интервью с лесником и интервью с господином чиновником.
          напиши открыткой точный вопрос, хотя если у тебя есть время посидеть в вирте, я могу тебе контакты дать, чтобы не быть испорченным телефоном.
          я не помню должности последнего интервьюера.

            628.07.11, 12:24Відповідь на 5 від Гість: Тираъ

            ога. промашка вышла, отпишись. пока официальная версия версия закачиваеться
            всё сошлось. и красиво и интервью с лесником и интервью с господином чиновником.
            напиши открыткой точный вопрос, хотя если у тебя есть время посидеть в вирте, я могу тебе контакты дать, чтобы не быть испорченным телефоном.
            я не помню должности последнего интервьюера.
            о. а я щас не имею видео под рукой - завтра разве что гляну кто это такой. вопрос к экологам простой - смогут ли они профинансировать (вместе с волынской властью) работы по "спасению" озера нечимного (надо земельный снаряд + технику) + (по воззможности) расскопки охранные на бронзовом поселении. сумму я тебе называл

              728.07.11, 12:26Відповідь на 5 від Гість: Тираъ

              ога. промашка вышла, отпишись. пока официальная версия версия закачиваеться
              всё сошлось. и красиво и интервью с лесником и интервью с господином чиновником.
              напиши открыткой точный вопрос, хотя если у тебя есть время посидеть в вирте, я могу тебе контакты дать, чтобы не быть испорченным телефоном.
              я не помню должности последнего интервьюера.
              пиши реальную фамилию луше. на фестиваль - на твое усмоторение

                Гість: Тираъ

                828.07.11, 14:08Відповідь на 7 від Луццкий

                я дала твой телефон секретарю о.Р-на, с предложением взаимного сотрудничества
                он в отпуске, будет с понедельника, если по каким-либо причинам меня в понедельник не будет, секретарь точно передаст, она дама надёжная и очень толковая, могу на всяк случай скинуть телефон шефа для опознания

                  Гість: Тираъ

                  928.07.11, 14:09Відповідь на 7 від Луццкий

                  пока ждала твоего ответа - фестивальный вариант с твоим псевдонимом
                  он же, я так понимаю, пойдёт как официоз