хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Яка мова рідна для вас?

Бог кожному народу дав мову.

http://www.livetoday.org.ua/holosuvannya-2/yaka-mova-ridna-dlya-vas/

 Про справи кожного в цьому житті, бог мабуть і питати стане на цій народній мові кожну людину. Як, за життя, людина в змозі заробити, скажімо 10 добрих балів аби напевно потрапити в рай навічно, або 10 бридких балів аби потрапити навічно в ад, але у свій судний день не зможе спілкуватися з Суддею, данною Богом, рідною мовою, що зробити має суддя?

33%, 3 голоси

0%, 0 голосів

11%, 1 голос

0%, 0 голосів

56%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
20

Коментарі

122.02.12, 15:58

Чудове запитання!
Флософське!!!

    анонім

    222.02.12, 16:06

    Мні важко відповісти. Боги нам дали нашу мову і я не уявляю, як буду спілкуватися з ними іншою мовою, коли потраплю у вирій -- це просто неможливо. Вони ж бо іншої не знають!

      322.02.12, 16:20Відповідь на 1 від Julia Taneta

        422.02.12, 16:21Відповідь на 2 від анонім

          522.02.12, 17:42

          Мне кажется, человек мыслит образами, а не буквами, слаживающимися в слова, предложения. ОН, скорее всего, будет общаться телепатически с усопшим. Не важно какими словами человек в мирУ выражал свои мысли, важнее, какие дела при этом совершал. Если богоугодные, хорошие поступки, то Бог порадуется за него и посадит одесную, нет - пересадит куда похуже. Не думаю, что дельфины из Западного полушария испытывают затруднения при общении с дельфинами Восточного. Это люди себе придумали разные языки - по принципу "разделяй и властвуй"

            622.02.12, 19:24

            Навіть не знаю, що відповісти. Я спілкуюсь лише своєю рідною мовою

              722.02.12, 20:45Відповідь на 5 від Amiran

              Это люди себе придумали разные языки - по принципу "разделяй и властвуй"Вперше чую таку версію.
              З придуманих мов знаю лише про есперанто,... + синтезована мова, яка називається російська .
              Інші ж мови розвивались природньо-історичним шляхом.

                822.02.12, 21:03Відповідь на 7 від Perovdupu

                А про Вавилонскую башню не доводилось слышать? Библия - книга интересная, надо ее регулярно перечитывать - там есть много действительно познавательного. До речi, юдеi свою мову - iврит, мертвий майже 2000 рокiв змогли оживити, правда, не знаю, що вони роблять з новими термiнами...

                  922.02.12, 21:13Відповідь на 8 від Amiran

                  До речі, чудовий приклад про вавілонську вежу - Бог змішав язики, щоб люди не страждали манією грандіозу!

                    Гість: Ром@н_Сергеич

                    1023.02.12, 05:56Відповідь на 1 від Julia Taneta

                    Чудове запитання!
                    Флософське!!!
                    Так, дійсно питання філософське.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна