хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Прихилю небо кожному. В.Ф.Янукович

12.02.2012 11:31 _  Економічна правда.
По дорозі до Януковича заступників генпрокурора "обласкали, як рідних"

Авіакомпанія "Аеросвіт" вживала особливих заходів для перевезення VIP-пасажирів у липні минулого року.

На сторінці в Facebook порталу Aviation Today розміщено листа першого заступника гендиректора компанії Володимира Горбановського до підлеглих від 7 липня, в якому він просить організувати політ усіх заступників генпрокурора до Сімферополя під особливим контролем.

У листі, зокрема, містяться пункти: "Літак справний, без несподіванок", "Пасажири обласкані краще, ніж рідні", "Техніки та наземний персонал адекватні й пристойного вигляду".

Заступники генпрокурора, згідно з листом, мали летіти до Сімферополя зранку 8 липня.

Як відомо, 9 липня президент Віктор Янукович святкує свій День народження. Минулого року він відзначав його в Криму.

Українська правда


47%, 8 голосів

12%, 2 голоси

41%, 7 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

116.02.12, 17:23

"Прошу не дергать тигра за усы" а ... обласкать

    216.02.12, 17:29

    Та куда вже Й так рабами рабів його стали

      317.02.12, 10:09

        417.02.12, 10:11

        "Літак справний, без несподіванок", "Пасажири обласкані краще, ніж рідні"

        Це як анекдот. Ще такого офіційного звернення я у своєму житті не бачила!

          517.02.12, 10:12Відповідь на 3 від Perovdupu

          Ти в чаті був?
          Я на тебе там чекаю!

            617.02.12, 10:12Відповідь на 1 від uraha

            Я тобі в чаті залишу повідомлення!

              анонім

              717.02.12, 10:21

              Зібрати би усю владу в літак та й відправити в політ над районом учбових стрільб зенитчиків! Або вивезти усіх в Сухолуччя, роздати по автомату і влаштувати реаліті-шоу "Останій ПРимат".

                817.02.12, 11:35

                Доповнення до інструкції:"В подальшому пасажирів з числа цивільного населення не брати, на борту літака з працівниками Проку(Ку)рат(Д)ури розмістити 20 кг тринітротолуолу. Детонатор стандартний, електронний з дистанційним керуванням. Додатково встановити механічний детонатор годинникового типу".

                  917.02.12, 23:19

                  О вдин літак всіх і в космос його.