хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Суддя розповіла, на що ж хвора Юля - але ніхто не почув

Лікарська таємниця полягає в тому, що у неї просто синці - чи що? БЮТу вигідно щодня говорити про загадкові хвороби, але щоб ніхто не знав, що воно таке. Суддя зачитала діагноз Тимошенко, але депутати почали голосно кричати "Ганьба!", заглушивши таким чином слова судді. Сергій Власенко звинуватив суддю Олену Ситайло в розголошенні лікарської таємниці. Під час сьогоднішнього засідання Ситайло зазначила, що Юлія Тимошенко на засідання не доставлена. Хоча про його проведення була повідомлена належним чином. Вона також зачитала довідку медчастини СІЗО, в якій вказувалося, що протипоказань для участі в процесі у Тимошенко немає. Коли суддя почала зачитувати довідку повністю і почала озвучувати висновок лікарів про хвороби, виявлені у Тимошенко, зокрема про її підшкірні гематоми, зі свого місця піднявся Власенко і заявив відвід судді. Власенко обурився, що Ситайло розголошує лікарську таємницю і не має права називати діагноз Тимошенко. Народні депутати, присутні в залі суду, почали голосно кричати "Ганьба!" і заглушили подальші слова судді, яка продовжувала читати довідку і не реагувала на вимогу Власенко заявити їй відвід. "Совісті у вас немає", - обурився Власенко, але Ситайло таки дочитала довідку. Нагадаємо, сьогодні Тимошенко повинна була з’явитися в суд, але не з’явилася через проблеми зі здоров’ям. Автор: Інфопорн

За матеріалами: ТСН

ось так, розголос - табуnevizhu

21

Коментарі

анонім

120.12.11, 14:23

І пруть Юлю в герої.Не виходить,а пруть.

    220.12.11, 14:30

    правильно не верь БЮТу, правду говорит судья рыгАнал они вообще правдивые

      320.12.11, 14:33Відповідь на 1 від анонім

      І пруть Юлю в герої.Не виходить,а пруть.Як Ви можете так говорити.
      Вона за вас в СІЗО вмирає... а Ви. Бездушний, безсердеШний.
      Поставлі в городі пам"ятник Юлі-герою, буду тихо щодня квіти до ніг її носити.
      Тільки от позу для фігури Юлі ніяк підібрати не можу. Може хай не стоїть, може хай краще лежить???

        420.12.11, 14:43Відповідь на 1 від анонім

        І пруть Юлю в герої.Не виходить,а пруть.А у тебя есть другие предложения? Может Чечетова за махание рукой туда определить или маразматика Азарова?

          анонім

          520.12.11, 14:47Відповідь на 3 від Julia Taneta

          Не за мене,не за мене.Не треба плутати. http://blog.i.ua/user/1044341/851186/?p=8#p17. З відповіді на №174.

            620.12.11, 14:48Відповідь на 2 від Hudson Hawk

            правильно не верь БЮТу, правду говорит судья рыгАнал они вообще правдивыеТакі ж точнісенько правдиві, як і адвокати ...
            Взагалі, в юриспруденції самою ЦИНІЧНОЮ, ЗРАДЛИВОЮ, АМОРАЛЬНОЮ є професія АДВОКАТА!
            Вони повинні захищати МАНІЯКІВ, УБИВЦЬ, ПЕДОФІЛФВ... і решту моральних уродів та виродків.
            Як Вам таке???

              720.12.11, 14:51Відповідь на 5 від анонім

              Не за мене,не за мене.Не треба плутати. http://blog.i.ua/user/1044341/851186/?p=8#p17. З відповіді на №174.Мені там доступу немає!

                анонім

                820.12.11, 14:52Відповідь на 4 від выцик

                Я думаю,що у таких,як ти,неправильний напрям.Багато людей розчарувалося в ПР.Януковичах.Вони російськомовні,їм начхати якою мовою спілкуватися,яка ісорія України,її герої.Чому ви їх не схиляєте на свій бік,а намагаєтеся повернути втрачене.

                  920.12.11, 15:00Відповідь на 8 від анонім

                  Я думаю,що у таких,як ти,неправильний напрям.Багато людей розчарувалося в ПР.Януковичах.Вони російськомовні,їм начхати якою мовою спілкуватися,яка ісорія України,її герої.Чому ви їх не схиляєте на свій бік,а намагаєтеся повернути втрачене.На який свій бік? І кого схиляти? Буваю по роботі на Донбасі, там пересячному громадянину чхати кто при владі, аби було що пожувати, та хильнути... Вони ніколи не були українцями і ніколи не стануть, це люди, котрі не знають свого роду-племені, а інших взагалі неповажають.... Особливо тих, кто живе краще за них...

                    анонім

                    1020.12.11, 15:07Відповідь на 7 від Julia Taneta

                    Та ну,хернею люди займаються.Якщо у людини є якийсь лідер,то він мусить переконувати всіх і вся,що саме цей лідер найкращий.А вони замикаються в собі.Багато людей не мають такої інформації,як у їх.Вони більше втрачають,а не стають якимись елітними у середовищі України.Сильна річ дипломатія,яка включає в себе і хитрість,і щирість,і підступність,.............,ну взагалі все на світі.Оце кожне"має"свій колір.І вже від людини залежить,що вона хоче сплести:мотузку чи канат,міцну чи не дуже.Я може трохи нахвалюся,але були такі моменти,що тут на форумі мені відповідали і Данбасу,і з Харкова,на авах різна російська символіка...............І люди відповідали мені українською.Одного разу,я сам бачу і не вірю:на Ютубі про Чечню,думаю що рускій,відповів мені українською.Автомат зі словником не спрацюв

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна