Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Рецепт успішної кампанії для БЮТу: "Твій голос визволить Юлю"

Уявімо таку ситуацію: 2012 рік, вибори насуваються, Юлю ніхто не випускає. Вона сидить (або лежить), час від часу отримуючи контрольні арешти в голову за черговою справою. До того часу панівною в суспільстві стає позиція, яку так блискуче сформулював Рахманін в останньому «ДТ» - «я не за Тимошенко, але не можна ж так із людиною».

Позиція загалом гуманна й здорова, я сам її поділяю. Народну пам’ять про Тимошенко-політика і Тимошенко-урядовця остаточно відформатовано й замінено на образ Юлі-мучениці. Сама згадка про те, що Тимошенко робила колись щось не так, стає думкозлочином (в принципі, вже зараз це майже так).

Її вірні друзі-захисники-соратники формують виборчий список, на чолі якого, звісно ж, Євгенія вже-не-карр-а-Тимошенко, а далі Турчинов-Кожемякін-і так далі. І головне програмне гасло, під яким ці люди йдуть на вибори – взяти більшість голосів, декриміналізувати все, що тільки можна, і випустити нарешті Юлю.

Кілько зануд типу мене будуть бухтіти, мовляв, схаменіться, ніхто Юлю не визволить, це технологічно нереально і, що головне, нікому не вигідно. Але наявність Жені вже-не-Карр на чолі списку буде неспростовним доказом щирості намірів визволителів. Ну не може ж дочка… (… вірний Турчинов… шляхетний Лук’яненко… чесний Уколов…)!!! А вже той факт, що ВР не може просто так звільнити багаторазово заарештовану і засуджену за різнопланові злочини людину, витіснити буде як два пальці.

Це вже навіть крутіше за «менше зло». Для людей, яким загалом по барабану політика, - а отже, й концепт меншого зла, - може виявитись дуже переконливою конструкція «твій голос визволить Юлю, а якщо ти не проголосуєш, вона сидітиме далі через тебе». Можна не сумніватися, що цей потужний моральний імператив підтримає духовна та інтелектуальна еліта (зокрема й екс-«противсіхи», он Андрухович уже).

Інтрига лише в тому, яке образливе прізвисько придумають для тих, хто все ж не голосуватиме за «Батьківщину», а шукатиме когось найбільш пристойного серед опозиційних політсил. Непрохідники? Нелюди?
Автор: Отар Довженко
За матеріалами: Фейсбук
21

Коментарі

116.12.11, 23:56

Спробуйте збагнути що Ви написали...

    216.12.11, 23:56

    Інтрига лише в тому, яке образливе прізвисько придумають для тих, хто все ж не голосуватиме за «Батьківщину», а шукатиме когось найбільш пристойного серед опозиційних політсил. Непрохідники? Нелюди?

    Сектанти призвисько придумають дуже швидко.

      316.12.11, 23:57Відповідь на 1 від Східняк

      Відповідь в заголовку

        417.12.11, 00:00

        Логічно,Женя вже зрозуміла,що найкращий бізнес -це політика.Чому б не вбити двох зайців:і маму визволити і самій зробити політичну кар"єру;тим більше,що Королевська хоче приватизувати "БЮТ".

          517.12.11, 00:01

            617.12.11, 00:02Відповідь на 3 від Fred Perry

            Відповідь в заголовкуВ такому разі це не "рецепт", а превентивний чорний піар, або якщо висловитись "па данєцкі" - діжка рідкого калу.

              717.12.11, 00:04Відповідь на 1 від Східняк

              Спробуйте збагнути що Ви написали...Все так просто і зрозуміло!
              Ви обов"язково повинні проголосувати за "Батьківщину"!
              Саме від Вас, від Вашого голосу, від Вашої чіткої позиції буде залежати доля Тимошенко. От якщо Ви проголосуєте "ПРАВИЛЬНО", то вона обов"язково буде звільнена!!!

                817.12.11, 00:07Відповідь на 2 від Davigadoff

                Інтрига лише в тому, яке образливе прізвисько придумають для тих, хто все ж не голосуватиме за «Батьківщину», а шукатиме когось найбільш пристойного серед опозиційних політсил. Непрохідники? Нелюди?

                Сектанти призвисько придумають дуже швидко.
                А мені подобається ПРОТИВСІХИ, я вже почала до нього звикати.
                Але ж НАШОЇ ПОЗИЦІЇ ЗЛЯКАЛИСЬ!!! Її тупо відмінили!

                  917.12.11, 00:08

                  Передчуваю, що коменти в стилі ком.1 будуть непоодинокі...
                  Іронія, як і схід, справа тонка

                    1017.12.11, 00:08Відповідь на 6 від Східняк

                    а я думаю, що це непогана стратегія

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна