хочу сюда!
 

Оля

38 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Ось і Портнов пригодився...

Портнов забезпечить зв’язок Комісії з попередження катувань із Президентом (Радіо Свобода)

Голова Комісії з питань попередження катувань Андрій Портнов, який також є радником глави держави, належно забезпечить зв’язок новоствореної комісії з Президентом України. Таку думку в ефірі Радіо Свобода висловила Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини, виконавчий секретар Комісії з питань попередження катувань Валерія Лутковська.

Вона також вважає, що «той склад, який був затверджений Президентом, відповідає очікуванням, які були в суспільстві щодо складу цієї комісії». «Тому що до складу цієї комісії, яку очолив Андрій Портнов, крім нього як радника Президента і мене як представника органу виконавчої влади, всі решта є представниками громадськості, депутатського корпусу та адвокатської спільноти», – додала урядовий уповноважений.

18 листопада вийшов указ Президента «Про склад Комісії з питань попередження катувань». Перше установче засідання призначили на 6 грудня. Очікується, що комісія тісно співпрацюватиме з громадськими правозахисними організаціями, представники яких зможуть отримати право на рівні з членами комісії безперешкодно відвідувати місця примусового утримання людей – від дитячих будинків до камер СІЗО.

У мене виникло всього 3 запитання!

1) Найближчий радник з юридичних питань Тимошенко, він же у 2009-му здійснював юридичний супровід укладення договорів між Нафтогазом та Газпромом, а також оборудки, за якою «Нафтогаз України» відібрав у «РосУкрЕнерго» 11 млрд м3 блакитного палива, він же нинішній радник президента Януковича! ВИПАДКОВІСТЬ???

2) Про А. Портнова Тимошенко Ю.В. не згадала  в жодному із судових засідань. АМНЕЗІЯ???

3) Андрій Портнов --- як місточок між "закатованими" і "катами". ВИЗНАННЯ???

20

Комментарии

130.11.11, 16:34

Гарна в Юлі кузня кадрів!!!!

  аноним

  230.11.11, 16:38

  А з ким до до цього Овощу звязок забезпечував цей тушканчік? З іншими тушканчиками? І що то за прапорець на світлині біля цього ПеРдунівського дуполиза? Не Свободівський? А скільки про нас деякі розказували!!! А воно он як виходе!

   330.11.11, 17:25

   Ці "соціальні верхолази" зі своїх "захмарних вершин" дивляться вниз байдужими поглядами. Політичні оппоненти, що відривають один одному вуха та краватки у залі засідань ВР, ходять в ті ж сауни, де по-братньому обмінюються курвами та коханками, разом виїджають на полювання, хрестять один одному дітей. Їхні діти одружуються між собою і роблять "непремиренних політичних ворогів" "чіста" сватами. Їм там в своєму середовищі вгодованих пацюків "сухо і комфортно".(Це навіть не стільки прямий коментар до посту, скільки ассоціація, що виникла, посту завдяки)

    Гость: baronlviv

    430.11.11, 17:56

    Будьте простішими!!! останнє фото - це робота фортошоперів.... це навіть сліпий побачить

     530.11.11, 19:48Ответ на 4 от Гость: baronlviv

     Тобто, радник прЄзідєнта з прЄзідєнтом "НЄФІГА НЄ ВСТРЄЧАЮТСЯ"!!!
     Щоб їх у парі побачити, то обов"язково фотошоп треба використовувати
     http://sprotiv.org/wp-content/uploads/2011/11/PortnovYanuk1.jpg І це фотошоп...
     http://novynar.img.com.ua/img/forall/a/1273/99.jpg І це також фотошоп
     http://www.lawyersunion.org.ua/?p=2371 А це з Пшонкою, Кідаловим, Литвином ...взагалі суперфотошоп!

      Гость: baronlviv

      630.11.11, 22:15Ответ на 5 от Julia Taneta

      не треба так кипіти!!! решта фото переконливо констатують факти, а то на який я дав коментар належить до сумнівних фото... між іншим я свою позицію висловив лише стосовно фотографії.

       730.11.11, 22:20Ответ на 6 от Гость: baronlviv

       Ок! Проїхали!

        81.12.11, 14:39


        Може, все простіше, пан Портний знайшов роботу за призванням, ту, на якій "рука набита. Тому, йому легше буде попереджати!?

         Гость: Дженджуриста

         94.12.11, 04:13

         Використовуйте всіх із-за кущів...