Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Донецький губернатор розповів, чому Донбас розчарувався в Янику

Виявляється, винен не Янукович, а самі люди. Глава Донецької обласної держадміністрації Андрій Шишацький назвав причину падіння рейтингу Партії регіонів і Президента Віктора Януковича в Донбасі. "У людей були завищені очікування, що все легко може бути виправлено, поліпшено. Але об’єктивні чинники, які сьогодні є, починаючи від російського газу і закінчуючи нестабільністю в усьому світі, не дозволять швидко поліпшити ситуацію", - заявив він. При цьому Шишацький вважає, що в порівнянні з Росією в Україні "досить висока" ступінь свободи.

 "Усе відносно. Наприклад, у порівнянні з тією ж Росією у нас ступінь свободи досить висока. У нас є вибори, у нас є багатопартійна система ...", - сказав Шишацький, відповідаючи на запитання про вплив фактора свободи на громадян України.

Автор: Інфопорн

За матеріалами: Кореспондент

Так що "не скіглити"...

29

Коментарі

анонім

114.11.11, 19:12

А собі цей губернатор подумав "Поки що є"! Стріляти козлів голубих! Хочь як це я забув -- ми ж їхні "агєнти".

    214.11.11, 19:15

    ..все познается в сравнении вот в племени мумба юмба-----оппозицию вообще съедают...на завтрак, народ все больше к ужину подходит

      314.11.11, 19:24Відповідь на 1 від анонім

      і не забувай, що ти це все пишеш, а я пощу, за дєньгі януковічя!

        414.11.11, 19:24Відповідь на 2 від Shnec

        я плакаль

          514.11.11, 19:31

          От зміниться влада, тоді й послухаєм, що пан Шишацький, сидячи на нарах, розкаже про відносність свободи.

            анонім

            614.11.11, 19:38Відповідь на 5 від Gaydamaka

            А ще краще хай розмірковує про можливість вільно дихати висячі на гіляці.

              714.11.11, 20:06

              да, народ не благодарный, они уже бюджет распределили, чечетов поднял вопрос, что надо о народе подумать, вот они сейчас думают, по сколько крепостных на барина.

                814.11.11, 20:10

                А порівняно з Антарктидою в нас ще досить тепло...

                  914.11.11, 20:10Відповідь на 3 від Fred Perry

                  і не забувай, що ти це все пишеш, а я пощу, за дєньгі януковічя!Чому мені другий місяць не платять???
                  А от овочу не пощастило з народом....

                    1014.11.11, 20:12Відповідь на 9 від Francisk02

                    по секрету скажу - юлєфанам баблом рота закриває

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна