Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Консул Росії вважає українську мову смертельно небезпечною

УП  П'ятниця, 28 жовтня 2011, 11:35 

Українська мова у Криму може становити загрозу для життя людей. Про це заявив генеральний консул Російської Федерації в Сімферополі Володимир Андрєєв в інтерв’ю "Севастопольській газеті". "Я багато разів висловлювався, що ситуація з російською мовою неприйнятна і штучно нав'язана", - говорить Володимир Андрєєв. "Всю Україну зараз не буду брати, це не моя територія... А в Криму російська мова має користуватися широкими правами, на рівні з державною. Це потрібно переважній більшості людей, які проживають тут. Це їхнє право і їхній інтерес", - сказав він. "Я ніколи не чув жодного серйозного аргументу проти надання російській мові статусу другої державної мови. Немає такого аргументу. Це очевидне рішення, яке зняло б багато проблем", - додав консул. За його словами, у Криму ситуація з російською мовою якась "неприродна, ненормальна". "Я ж дивлюся телевізор - в основному там українська мова. В аптеку заходжу і намагаюся купити якісь ліки, тільки по пам'яті згадую, що це проти цього. А так нічого не зрозумію, хоча в українській мовній сфері я живу півтора роки і більшість загальновживаних термінів розумію. Але не специфічних термінів", - розповів про свої проблеми з іноземними мовами Андрєєв. За його словами, ця проблема поглиблюється у літніх людей, у яких багато ліків. "Ось нові ліки, які стара людина має терміново прийняти. І що їй робити, коли вона сам на сам з інструкцією українською мовою? Це може становити загрозу для її життя", - переконаний консул, який за півтора роки не зміг вивчити мову країни перебування. Він також наголосив, що Росія не ставить в офіційних форматах питання російської мови "в належному ступені наполегливості".

33

Коментарі

128.10.11, 12:32

Якби моя воля,я б цій москальській тварюці в аптеці замість аспірину дав би стрихніну.Щоб швидше мову вчив.

    228.10.11, 12:35Відповідь на 1 від Davigadoff

    Якби моя воля,я б цій москальській тварюці в аптеці замість аспірину дав би стрихніну.Щоб швидше мову вчив.100 %!
    Воно не може прочитати!
    БРЄД!

      328.10.11, 12:35

      Назва замітки прикольна. Блін,і нема ж кому закупити намордники від такої хвороби...

        428.10.11, 12:50Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола

        Назва замітки прикольна.Блін,і нема ж кому закупити намордники від такої хвороби...Я переглянула СЕВАСТОПОЛЬСЬКІ видання (глянь по посиланню), так там реально --- УКРАЇНЦІ , це такі МОНСТРИ, які можуть вкусити і РОСЄЯНЄ або відразу "ласти клеють", або починають перетворюватися на ще гірших монстроїдів... ЖАХ

          Гість: Анна Герман

          528.10.11, 13:22

          Эти названия лекарств на украинском языке даже Виктор Фёдорович не может иногда прочитать.
          Приходится звонить по мобильному Азарову.

            628.10.11, 13:25Відповідь на 5 від Гість: Анна Герман

            Эти названия лекарств на украинском языке даже Виктор Фёдорович не может иногда прочитать.
            Приходится звонить по мобильному Азарову.

              728.10.11, 13:29Відповідь на 4 від Julia Taneta

              Назва замітки прикольна.Блін,і нема ж кому закупити намордники від такої хвороби...Я переглянула СЕВАСТОПОЛЬСЬКІ видання (глянь по посиланню), так там реально --- УКРАЇНЦІ , це такі МОНСТРИ, які можуть вкусити і РОСЄЯНЄ або відразу "ласти клеють", або починають перетворюватися на ще гірших монстроїдів... ЖАХзалишив в Севастополі коментар.
              Мовну проблему штучно створюють всякі ідіоти.

                828.10.11, 15:17

                однозначно одномовність! Дай Бог повоздихують швидше совкозаври, яким просто западло вчити мову держави в якій живуть.

                  анонім

                  928.10.11, 16:07

                  От такі москалики становлять смертельну небезпеку для українців та української мови. Вихід один -- позбутися небезпеки. А як.-- в "Чорному вороні" написано.

                    1028.10.11, 16:12Відповідь на 9 від анонім

                    От такі москалики становлять смертельну небезпеку для українців та української мови. Вихід один -- позбутися небезпеки. А як.-- в "Чорному вороні" написано.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна