Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Янукович присвоїв звання своєму політтехнологу

Неділя, 07 серпня 2011, 09:50

Президент Віктор Янукович присвоїв Юрію Левенцю звання "Заслужений діяч науки і техніки України".

Відповідний указ опубліковано в суботу на сайті президента.

Левенець є директором Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса НАН України.

Як сказано в указі, звання присвоєно "за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, багаторічну плідну діяльність".

На виборах президента 2004 року Левенець працював у штабі Януковича. Його підозрюють в причетності до організації "транзитного сервера" і схеми фальсифікацій результатів голосування.

             Джерело

26

Коментарі

17.08.11, 12:23

    Гість: Тінуська

    27.08.11, 13:35

    Яке щастя, що можу вже не цікавитися тими Курасами з МОНУ... Пісня крута.

      37.08.11, 13:58Відповідь на 2 від Гість: Тінуська

      У мене дружина працює в освіті так що усі "праффесіанальні" реформи МОНу мало не на свої шкірі відчуваємо.

        Гість: Тінуська

        47.08.11, 14:07Відповідь на 3 від uraha

        У мене дружина працює в освіті так що усі "праффесіанальні" реформи МОНу мало не на свої шкірі відчуваємо.
        А я там уже не працюю. І не контактую з міністрами, підміністрами і т.д. Я взагалі диспетчер. І працюю в таксі. Ось так. Цвекаю російською і збираю гроші на виїзд у далекі краї. А чому так сталося, зараз напишу замітку. Одружуватися з ідіотом грошовитим також не маю наміру. Тому так і жівйом. Ось так живуть принцеси... Тс! Це велика таємниця!

          Гість: modus vivendi

          57.08.11, 15:16

            67.08.11, 19:27

            Буде лишня причина добавити терміну до відсидки....візьмемо до уваги прецендент з Луценко...

              77.08.11, 22:17Відповідь на 4 від Гість: Тінуська

              Принцеси? А я то думав ви Попелюшка.

                87.08.11, 22:21Відповідь на 6 від Francisk02

                Не впевнений що там дійде до відсидки. Швидше там буде щось не кшалт випадкку з Кравченком. Самогубство з контрольним у голову.

                  Гість: Тінуська

                  97.08.11, 22:22Відповідь на 7 від uraha

                  Принцеси? А я то думав ви Попелюшка.
                  А в мене псевд багато.

                    107.08.11, 22:24Відповідь на 8 від uraha

                    Не впевнений що там дійде до відсидки. Швидше там буде щось не кшалт випадкку з Кравченком. Самогубство з контрольним у голову.Вимагаю контрольний в присутності комісії від ЄС!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна