хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Не кажіть, що в мене параноя!

“Якщо у мене параноя, то це ще не значить, що за мною ніхто не стежить“ (класик)

Я у багатьох своїх публікаціях і коментарях, буває, прошу друзів і опонентів частіше брати до рук твори Т.Г. Шевченка, вчитуватися, замислюватися, дотримуватися заповідей і прислухатися до мудрих його порад!
Невже життя нас так і не навчило, НЕ шукати ДРУЗІВ там, де їх бути не може! Не обирати собі у ГЕТЬМАНИ (бо вони такого слова не знають) “ісконно - канонічних ….“ або “кошерних….“ товॳщєй.
Вони звикли до слова “ВОЖДЬ“….. бо то є їхня справжня суть. Звикли і звикли, але до чого ж тут МИ, навіщо нам нав’язувати своє бачення.
Те, що делегація очолювана депутатом Держдуми Росії , Затуліним, на 22 червня вже готує валізи до Львова, це інформація відома і другий місяць бурно обговорюється у всіх ЗМІ.
Але ніхто не очікував, що “братам росіянам“ у Львові “пристойну“ компанію складуть євреї…
Так ОТ…
Громадська організації – Комітет “Євреї проти антисемітизму“,“Євреї проти Гурвіца“, інші громадські організації та партії мають намір провести 22 червня у Львові на пагорбі Слави антифашистський мітинг.
Відповідну заявку, яку має у своєму розпорядженні ZAXID.NET , ці громадські організації надіслали Львівській міській раді. Захід на пагорбі Слави у Львові «Євреї проти антисемітизму» та “Євреї проти Гурвіца“ хочуть розпочати 22 червня о 4.00, завершити планують о 24.00. Окрім цього, організатори зазначають, що під час заходу буде використовуватись звукопідсилювальна апаратура.
Захід проводитиметься «проти політики фашизму, антисемітизму і голокосту в пам’ять жертв радянського народу і всього людства, в пам'ять євреїв, загиблих в єврейському гетто, концтаборах від рук нелюдів – українських націоналістів, шухевичів, бандерівців, і інших фашистських покидьків».
Організатори прогнозують, що в заході візьмуть участь 150 осіб.
“Користуючись підпунктом 3 пункту «б» частини і статті 38 закону України «Про місцеве самоврядування» прошу повідомити ЛМУ УМВСУ у Львівській області для забезпечення громадського порядку та безпеки учасників мітингу“, – йдеться в документі.
Звернення підписав голова Комітету “Євреї проти антисемітизму“ Р.І.Центер. (Фотокопія додається)

P.S. Друзі! Не кажіть, що в мене параноя! Але час від часу мені здається, що російсько-єврейський НАСТУП затискає Україну в окупаційне КІЛЬЦЕ, блокує свідомість людей і має далекоглядні плани, щодо цієї території.
Для мене ж, це не є “територія“! Для мене --- Україна понад усе. І я не маю наміру ЗДАВАТИСЯ БЕЗ БОЮ!



35

Коментарі

118.06.11, 23:05

Україна понад усе!!! А, що ці "кашерні" хочуть??? Їм, що своєї країни замало???

    218.06.11, 23:24

    Це не паранойя!!! Дніпропетровщина вже давно гнобиться євреями
    http://www.youtube.com/watch?v=HzBC9PauvMY
    Як що не зможеш так,тоді просто набери у гуглі- Политика.Оккупация Украины!!!

      318.06.11, 23:26

      саме недобре, що в любому випадку їхнє прибуття до Львова вже буде їм в плюс. як би не розвивались події далі. прораховано. їм туди ніяк не можна дозволити попасти. але, щось підказує мені, вони там будуть...

        418.06.11, 23:26

        Можливо, з цитати "російсько-єврейський НАСТУП" можна виключити перше слово?? Мені так здається...

          518.06.11, 23:29

          Хай вони повиздихають.

            618.06.11, 23:45Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

            П’явки, п’явки! Може батько
            Останню корову
            Жидам продав, поки вивчив
            Московської мови!..
            Україно, Україно!
            Оце твої діти,
            Твої квіти молодії,
            Чорнилом политі,
            Московською блекотою…

            "Кохайтеся, чорнобриві,
            Та не з москалями,
            Бо москалі — чужі люде,
            Роблять лихо з вами.
            Москаль любить жартуючи,
            Жартуючи кине;
            Піде в свою Московщину,
            А дівчина гине.

            Ой, Богдане, Богдане, славний наш гетьмане,
            Нащо оддав Україну москалям поганим?!

              719.06.11, 00:02Відповідь на 6 від Julia Taneta

              Та ,знаю. Але,мені здається,що в братів-москалів така ж проблема.

                819.06.11, 00:13Відповідь на 7 від дТОЛЯізХорола

                Та ,знаю. Але,мені здається,що в братів-москалів така ж проблема.Ну, як кажуть, то їхня проблема! Але ж ми не лізимо до них зі своїми "порадами".

                  919.06.11, 00:28Відповідь на 8 від Julia Taneta

                  Та ,знаю. Але,мені здається,що в братів-москалів така ж проблема.Ну, як кажуть, то їхня проблема! Але ж ми не лізимо до них зі своїми "порадами".Щось,ця проблема стає загальносвітовою.... ( тут не про клоунів-затуліних)

                    1019.06.11, 00:50Відповідь на 9 від дТОЛЯізХорола

                    Та ,знаю. Але,мені здається,що в братів-москалів така ж проблема.Ну, як кажуть, то їхня проблема! Але ж ми не лізимо до них зі своїми "порадами".Щось,ця проблема стає загальносвітовою.... ( тут не про клоунів-затуліних)Вона не стає загальносвітвою. Вона завжди такою була (ця проблема). А найгірше, що вона ще й має привілеї... А найменьший натяк на їхню ординарність, це привід згадати всі їхні "надбання", аж до нашої появи на цій землі!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна