Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Росії не сподобалися японські підручники

Росії не сподобалися японські підручники для середньої школи

Міністерство закордонних справ РФ виступило з критикою підручників історії, географії та суспільствознавства, допущених міністерством освіти Японії для використання у середніх школах.

У заяві російського МЗС йдеться, що використання в японських середніх школах підручників з формулюваннями про «незаконну окупацію» південних Курильських островів свідчить про те, що у підростаючого покоління в Японії формують недружнє ставлення до сусідньої держави.

Російська сторона наполягає, що «суверенітет Росії над зазначеними землями не підлягає сумніву».

Зовнішньополітичне відомство висловило жаль з приводу того, «в якому недружньому дусі у Токіо продовжують формувати у підростаючого покоління ставлення до сусідньої держави».

Нагадаємо, Росія також раніше висловлювала претензії і з приводу українських підручників, після чого Україна і Росія домовилися створити робочу групу у складі вчених-істориків з підготовки єдиного навчального посібника для вчителів історії.

Міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник вже пообіцяв, що з 1 вересня в школах України 11-класники вчитимуться по новому підручнику історії України, який буде «об’єктивним».

Джерело>>>


77%, 33 голоси

5%, 2 голоси

0%, 0 голосів

12%, 5 голосів

7%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
31

Коментарі

15.04.11, 12:56

Москалі взагалі страх втратили.

    25.04.11, 12:58Відповідь на 1 від УСС

    Проголосуєш?

      35.04.11, 13:10

      Мыд Украины трусливо прячется от школьных учебников Румынии и Турции.

        45.04.11, 13:15Відповідь на 2 від Perovdupu

        Перше!

          Гість: front242

          55.04.11, 13:17

          приб'ють... але як на мене (нецензурщина) треба огородити деяких ВЕЛИКИМ СУЦІЛЬНИМ ПАРКАНОМ!

            65.04.11, 13:20

              75.04.11, 14:04

              Шкільні підручники - це без сумніву приватна справа держави, але я вважаю, що їхній зміст повинен відповідати зовнішній політиці держави.

                85.04.11, 14:48

                Історію мають писати історики, а не політики. І держава не має втручатись в її написання.

                  95.04.11, 16:38

                  Я за передостанній варіант

                    105.04.11, 17:34Відповідь на 3 від фон Терджиман

                    Мыд Украины трусливо прячется от школьных учебников Румынии и Турции.Я не зовсім сприймаю МІД України в тому складі, яким він є на сьогоднішній день, Але все ж стану на його захист. Ми не вставляємо своїх п"яти копійок в підручники інших незалежних держав. Можливо окремі аналітики роблять спробу попіаритись на цій тематиці. Але НАС, УКРАЇНЦІВ сьогодні більше турбує наше особисте бачення власної історії. А в чужу історію зі своїми рекомендаціями ЛІЗТИ НЕ ВАРТО!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна