Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Вісті з Криму

Говорила з колишньою підлеглою. Жіночка в Криму пропрацювала медсестрою понад 30 років, родом з Франківщини. От годину тому телефонувала вже з батьківської хати. Виїхали з Криму, фактично втекли. Через недотримання окупаційною владою прав людини. Всіх працівників державних та бюджетних установ змушують здавати українські паспорти. За кордон не пускають. Безперешкодно можна тільки в Білорусь, Єгипет та Турцію. Про відпочинок в Європі можна просто забути. В рашкінські паспорти встановлено чіпи, що допомагають відслідковувати місцезнаходження людини. На початку вересня заарештували кума цієї колеги, підставою тому стала його телефонна розмова півторарічної давності.
Ще цікавина: пу знизив зепе всій раші на 20%, натомість дав можливість кожному громадянину мордора за рахунок держави раз на рік летіти літаком до Криму. Переліт оплачується в обидва кінці. Це зроблено, щоб кримчани не влаштовували незадоволених заворушень. 
Далі буде....

І трохи фото, що зроблені на нейросаміті у квітні 2013 року, це була моя передостання поїздка до Криму. Хто забув, нагадую місце - Голіцинська стежка.



22

Коментарі

127.09.15, 22:20

Кошмар какой.

    Гість: реал

    227.09.15, 22:23

    фу , білоблакитний текст . Регіоналоми попахує

      Гість: бухой

      327.09.15, 22:24

      передостання спюньте

        427.09.15, 22:35Відповідь на 1 від Золото 750*

        Кошмар какой. та да... Родичам вже 10 днів не можу в скайп добитися... Щось дуже нехороше відбувається...

          527.09.15, 22:36Відповідь на 2 від Гість: реал

          зробила темніший

            627.09.15, 22:38Відповідь на 3 від Гість: бухой

            передостання спюньте після того була ще одна - жовтень 2013, жили у Редісоні в Алушті. А дитина вдома мені цілу істерику створила, що її не взяли.

              Гість: реал

              727.09.15, 22:44Відповідь на 5 від Міс Марпл

              зробила темнішийТак і знав що ти классна подруга , тільки мені завтра на кордон

                827.09.15, 22:44

                про следящие чипы - бред.

                  Гість: бухой

                  927.09.15, 22:45Відповідь на 6 від Міс Марпл

                  і я про те. що все по переду

                    1027.09.15, 22:57

                    А где там чип?

                    Наташке покажу, пускай выковыряет.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна