Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Степан Хмара оголосив вирок проросійському режиму Порошенко.

Степан Хмара оголосив остаточний вирок проросійському режиму Порошенка

Коли Герой України, колишній політв'язень радянських канцтаборів Степан Хмара називає Порошенко зрадником, то йому важко не повірити.

newspravda.com

7

Коментарі

13.08.15, 05:57

Маєте рацію друже! Ряди секти "жити по новому" рідіють із кожним днем!!! Нам дійсно небезпечніші українські гниди ніж московські воші!

    23.08.15, 11:21

    а я і так це знав

      33.08.15, 11:22Відповідь на 1 від Мольфар

      Маєте рацію друже! Ряди секти "жити по новому" рідіють із кожним днем!!! Нам дійсно небезпечніші українські гниди ніж московські воші!насилу дурні розумнішають

        43.08.15, 20:07Відповідь на 1 від Мольфар

        Маєте рацію друже! Ряди секти "жити по новому" рідіють із кожним днем!!! Нам дійсно небезпечніші українські гниди ніж московські воші!так було завжди,продають тільки свої.

          53.08.15, 20:07Відповідь на 2 від ЛУКАВИЙ

          а я і так це знавз чим вас і вітаю.

            анонім

            64.08.15, 02:42

              74.08.15, 21:06Відповідь на 6 від анонім

                Гість: Велеslav

                85.08.15, 05:27

                А чего пророссийскому блин? Ему американцы приказы отдают. Помоему это уже 99% населения понимают

                  Гість: Велеslav

                  95.08.15, 08:22

                  И вообще. Чтобы украине стать нормальным богатым и сильным госсударством ей просто надо делать то что ей выгодно. Вот и все. А мы постоянно в угоду комуто делаем то что нам не то что не выгодно, а то что нас просто убивает. Евромайдан в угоду европе. Они нам должны были 300 миллиардов, подписали ассоциацию, все, теперь не должны. Переворот в угоду сша. Итог вы наблюдаете. Шас еще реакторы их топливом загрузят, шарахнет пожалеем. Нет обвиним донецких террористов, почва уже подготовлена, сми недавно сказали что у днр и лнр есть грязная ядерная бимба.
                  Пора уже о себе подумать. Торговать надо и отношения поддерживать с тем с кем выгодно.
                  И не надо мне тут расказывать про Российские войска.

                    105.08.15, 20:17Відповідь на 9 від Гість: Велеslav

                    И вообще. Чтобы украине стать нормальным богатым и сильным госсударством ей просто надо делать то что ей выгодно. Вот и все. А мы постоянно в угоду комуто делаем то что нам не то что не выгодно, а то что нас просто убивает. Евромайдан в угоду европе. Они нам должны были 300 миллиардов, подписали ассоциацию, все, теперь не должны. Переворот в угоду сша. Итог вы наблюдаете. Шас еще реакторы их топливом загрузят, шарахнет пожалеем. Нет обвиним донецких террористов, почва уже подготовлена, сми недавно сказали что у днр и лнр есть грязная ядерная бимба.
                    Пора уже о себе подумать. Торговать надо и отношения поддерживать с тем с кем выгодно.
                    И не надо мне тут расказывать про Российские войска.
                    спи спокійно ТРОЛЬ.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна