хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Так, жалію їх

Мені шкода цих двох нещасних, і ось чому.


Цей мій жаль зовсім не означає, що виступала би за будь-які індульгенції до ворожих солдат.
22

Коментарі

Гість: Alex_sea

124.05.15, 21:44

Тяжко їм....але заслужили, війна є війна..

    224.05.15, 21:56

    Их не звали на войне как на войне. Будет время подумать а стоило давать присягу таком правителю подчеркиваю правителю а не вообще не понятно чему........

      324.05.15, 21:59Відповідь на 2 від ikrol

      согласно -на войне как на войне ,знали куда шли ,но обратно им дороги точно нет

        424.05.15, 22:08

        І чому цих окупантів відразу не пристрелили?!

          524.05.15, 22:09Відповідь на 3 від красна девица

          Або я її у РАГС, або вона мене до прокурора (с)

            624.05.15, 22:10Відповідь на 1 від Гість: Alex_sea

            Тяжко їм....але заслужили, війна є війна..так!

              Гість: ЯВНУТРИ

              724.05.15, 22:10

              я может не прав, пусть Бог простит меня, но моё мнение - не суд нашей страны должен их судить, а родные и близкие, дети, того погибшего (или погибших) которого они убили, чьих детей осиротили...
              не к самосуду я призываю, а к тому, чтобы они, убийцы-агрессоры, глядели каждый день в глаза детей ими убитого и работали на их содержание... А то как-то несправедливо получается - наше государство теперь должно кормить, содержать и заботиться не только об осиротевших, но и об этих убийцах. Вот теперь пусть и выполняют свой долг и искупают пока их сами те, кому нанесён ущерб и горе, не простят их...

                824.05.15, 22:10Відповідь на 4 від Verewolf

                І чому цих окупантів відразу не пристрелили?!Бо вони є доказом для міжнародної спільноти!

                  924.05.15, 22:14Відповідь на 7 від Гість: ЯВНУТРИ

                  Пропоную дивитися на питання ширше. Сім'ї наших загиблих мають після Ґаагського суду отримувати грошові компенсації, як євреї від Німеччини свого часу.

                    Гість: Alex_sea

                    1024.05.15, 22:21Відповідь на 9 від Міс Марпл

                    Пропоную дивитися на питання ширше. Сім'ї наших загиблих мають після Ґаагського суду отримувати грошові компенсації, як євреї від Німеччини свого часу.Поки ми доживемо до репарацій...рак на горі свисне. Але справедливо, так має бути, і колись буде.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна