хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Десантники спробували роззброїти підрозділ “Правого сектора”


Підрозділи 95-ї аеромобільної та 25-ї парашутно-десантної бригад виставили блок-пости навколо бази “Правого сектора” в селі Великомихайлівка Покровського району Дніпропетровської області.
“Цензор.Нет” звернувся до лідера “ПС” і раднику начальника Генштабу Дмитра Яроша: “Наша база була блокована без всяких попереджень підрозділами десантників 25-і 95-й бригад, разом з бронетехнікою і важким озброєнням були виставлені блок-пости молодих, тільки мобілізованих солдатів. Вони зупинили одну з наших машин, і зажадали від бійців здати зброю. На мій дзвінок начальник Генерального штабу Віктор Муженко відразу не відповів і ми не змогли негайно обговорити ситуацію. Хоча було очевидно, що без наказу Генштабу ця операція не могла бути проведена. Я зв’язався з командуванням десантників, з якими ми разом билися весь рік, і бойові командири гарантували мені, що вони не повернуть зброю проти своїх братів з “Правого сектора”, які б погані накази не давали політикани. Я дав наказ усім підрозділам “Правого сектора”- зброю не здавати. Нам ніхто не може заборонити захищати нашу землю і битися з російськими агресорами. Але і не піддаватися на провокації…



17

Коментарі

анонім

129.04.15, 07:04

Розброiти сепарiв не намагались?

    229.04.15, 08:12

    "Мавр сделал свое дело...
    Мавр может уходить...."
    А якщо САМ не йде - треба йому допомогти!
    Доки при РЕАЛЬНІЙ ВЛАДІ і в Україні, і в Московії будуть ЖИДИ-ХАСІДИ,
    які КЕРУЮТЬ СВОЇМИ ЛЯЛЬКАМИ = Жидом Путіним + Жидом Порошенко =
    ДОТИ НАШИМИ РУКАМИ БУДУТЬ ЗНИЩУВАТИ СЛОВ'ЯН З ОБОХ СТОРІН
    у "котлах" і аеропортах, на радість "ляльководам"

    ДАВНО вже треба було всім РОЗВЕРНУТИ ШТИКИ ПРОТИ ПЕЦІ...- як ото обіцяли хлопці = https://www.youtube.com/watch?v=TsaXv8lNQb0 = ПОРА ИДТИ НА КИЕВ!!! Обманутые солдаты ВСУ обращаются к Порошенко!
    https://www.youtube.com/watch?t=79&v=h-ADwO1iZbE = Ответ БАТАЛЬОННОГО БРАТСТВА Порошенке.

      329.04.15, 08:14Відповідь на 1 від анонім

      Розброiти сепарiв не намагались?Якщо ВСУшники поперли проти СВОЇХ - то схоже,
      що сепари у них стали - "СВОЇМИ" людьми!

        429.04.15, 10:20

        Ганьба.

          529.04.15, 10:20

          На сьогодні пікетують адміністрацію президента о 12 годині.

            629.04.15, 12:03

            как бы мы не петляли, но частных армий быть не должно - это факт.

              729.04.15, 12:24

              Все буде ок! Я у цьому впевнена.
              Знаючи Яроша, він все зробить унікально вірно. Кремляді неприємно здивуються!

                829.04.15, 12:31

                Ситуація, яка склалася навколо бази Добровольчого українського корпусу у Дніпропетровській області, стала предметом телефонної розмови начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженко і лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша.
                http://www.5.ua/ukrayina/Yarosh-i-Muzhenko-obhovoryly-vzaiemodiiu-DUK-i-ZSU--Minoborony-78608.html

                  Гість: Тираъ

                  929.04.15, 15:08Відповідь на 6 від krik Гранит

                  Согласна. Но и нужно чем-то власть в напряжении держать...Тут вообще тааакая интересная логическая тактико-стратегическая ситуация...

                    1029.04.15, 15:33Відповідь на 9 від Гість: Тираъ

                    Согласна. Но и нужно чем-то власть в напряжении держать...Тут вообще тааакая интересная логическая тактико-стратегическая ситуация...Тирка, ты же девочка, откуда ты такие слова знаешь?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна