хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Про чарівництво

22

Коментарі

Гість: ЧітаБріта

124.12.14, 23:50

пороблено і задавнено

    224.12.14, 23:58Відповідь на 1 від Гість: ЧітаБріта

    пороблено і задавненоя тобі можу заспівати Хепінью Єар замість анні лорачки

      Гість: ЧітаБріта

      325.12.14, 00:00Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

      пороблено і задавненоя тобі можу заспівати Хепінью Єар замість анні лорачкищось друге давай

        425.12.14, 00:03Відповідь на 3 від Гість: ЧітаБріта

        пороблено і задавненоя тобі можу заспівати Хепінью Єар замість анні лорачкищось друге давайможе щось із ранього Іво Бобула?

          Гість: ЧітаБріта

          525.12.14, 00:08Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

          пороблено і задавненоя тобі можу заспівати Хепінью Єар замість анні лорачкищось друге давайможе щось із ранього Іво Бобула?а він за Україну?

            625.12.14, 00:09Відповідь на 5 від Гість: ЧітаБріта

            пороблено і задавненоя тобі можу заспівати Хепінью Єар замість анні лорачкищось друге давайможе щось із ранього Іво Бобула?а він за Україну?він хоть молдаван але думаю шо так

              Гість: ЧітаБріта

              725.12.14, 00:10Відповідь на 6 від НеЖриМоэСало5

              пороблено і задавненоя тобі можу заспівати Хепінью Єар замість анні лорачкищось друге давайможе щось із ранього Іво Бобула?а він за Україну?він хоть молдаван але думаю шо такто співайслухаю

                825.12.14, 00:14Відповідь на 7 від Гість: ЧітаБріта

                пороблено і задавненоя тобі можу заспівати Хепінью Єар замість анні лорачкищось друге давайможе щось із ранього Іво Бобула?а він за Україну?він хоть молдаван але думаю шо такто співайслухаюскажи, хай співа, щоб всі чули

                  Гість: ЧітаБріта

                  925.12.14, 00:16Відповідь на 8 від Міс Марпл

                  пороблено і задавненоя тобі можу заспівати Хепінью Єар замість анні лорачкищось друге давайможе щось із ранього Іво Бобула?а він за Україну?він хоть молдаван але думаю шо такто співайслухаюскажи, хай співа, щоб всі чулита йому не треба казати....він і так голосний

                    Гість: R-nik

                    1025.12.14, 00:16

                    А якi продюсори каналiв, таке i лайно, пiд себе...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна