Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Урок нєнавісті.

Нєнавість биваєт разной. Можна падать на пол і біть по нєму ножкамі і ручкамі с крікамі в пространство "нінавіжу" - істєрічкой бить вєсєло, но мало кто оценіт. Можно собрать компанію істєрічєк, всєм вмєстє падать на пол і біть по нєму ручкамі і ножкамі создавая рєзонанс. Долбойоби любят компанію. Но ето скучно, потомушо суєта нєпрактічная. 
А можна нєнавідєть тіхо. Тіхонєчко так, дєлая то шо надо, і нє забивая про нєнавість. Іногда спрашивать в сєбя - ну, шо ти там? Живая? А она із тєбя в отвєт - та нє сси, тута я, жду. А ти єй - ну, тута і харашо, а там в Донєцкє упирі банкєт устроілі, слишала? А она тєбє - слишала, нє сси, тута я, жду. І ти дєлаєш то, шо надо дєлать. А она ждьот. І от когда она дождьотся - а она всєгда дожидаєтся - смотрі, блять, вніматєльно смотрі, шоб ломом не промахнуться по кому нє надо. А по кому надо - пиздячить. С удовольствієм, с нєнавістью, за всю хуйню, ломом по горбу.











26

Коментарі

125.08.14, 00:47

Дуже правильно і сильно сказав Борислав Береза! Вірно, тут вони жить не будуть! Не дамо!

    анонім

    225.08.14, 10:02

    не думала что в Донецке столько людей осталось. я думала все выехали. им там не страшно?

      325.08.14, 11:54Відповідь на 2 від анонім

      не думала что в Донецке столько людей осталось. я думала все выехали. им там не страшно?лишились ті, хто підтримує терористів, а таких немало.

        анонім

        425.08.14, 12:00Відповідь на 3 від Міс Марпл

        не думала что в Донецке столько людей осталось. я думала все выехали. им там не страшно?лишились ті, хто підтримує терористів, а таких немало. я думала что многие уже одумались. и как они собираются с ними жить?

          525.08.14, 12:22Відповідь на 4 від анонім

          не думала что в Донецке столько людей осталось. я думала все выехали. им там не страшно?лишились ті, хто підтримує терористів, а таких немало. я думала что многие уже одумались. и как они собираются с ними жить?вони вірять у перемогу днр

            анонім

            625.08.14, 12:29Відповідь на 5 від Міс Марпл

            не думала что в Донецке столько людей осталось. я думала все выехали. им там не страшно?лишились ті, хто підтримує терористів, а таких немало. я думала что многие уже одумались. и как они собираются с ними жить?вони вірять у перемогу днр и дальше что? опять как Крым? украинская земля. украинская вода. украинский свет.

              725.08.14, 13:07Відповідь на 6 від анонім

              не думала что в Донецке столько людей осталось. я думала все выехали. им там не страшно?лишились ті, хто підтримує терористів, а таких немало. я думала что многие уже одумались. и как они собираются с ними жить?вони вірять у перемогу днр и дальше что? опять как Крым? украинская земля. украинская вода. украинский свет.у Криму єдине сполучення з материком - Україна, тому є свої складнощі. А лугандонія скільки завгодно може з рашкою контактувати (саме це вони і роблять).

                825.08.14, 14:20

                Для СБУ на Донбасі буде дуже багато роботи,все реіструеться і робляться висновки.

                  925.08.14, 16:00

                  Все правильно! До речі кількість того "коридора" дуже незначна. При тому, що в Донецьку зараз тисяч двісті-триста народу залишилось.

                    1025.08.14, 17:44Відповідь на 8 від Korsar-K

                    сподіваюся....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна