хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Порошенко???

Ложкін за освітою – викладач російської мови та літератури. В побуті – принципово російськомовний.

Росія не забуває своїх героїв-русифікаторів. Ложкіна нагороджено почесною грамотою Ради Федерації Росії за просування російських медіа.

Знайомтесь, новий голова АП за призначенням Порошенка:


Арсен Клінчаєв під домашнім арештом))) Вгадайте чому? Бо мама хвора)))


Чому ж він не думав про маму, коли організовував захоплення луганських  СБУ, МВС? Бо шматок лайна, але то вже деталі....



16

Коментарі

110.06.14, 20:37

Хороший початок

    210.06.14, 20:44Відповідь на 1 від StasSV

    интересно, а кто--то из вас голосовал за Порошенко/Кличко? а то у нас в Киеве они все захватили и никто не голосовал за них, кроме нескольких лохов

      310.06.14, 20:47Відповідь на 1 від StasSV

      а эти все кандидатуры было давно известно, я еще ранее писал, Медведчук (кум Путипна) и Шуфрич очень нахваливали Петю да и при ПР он при власти был

        Гість: NeManul

        410.06.14, 20:47

        Якась думка мене гложе

          510.06.14, 20:48Відповідь на 2 від _A-S_

          У нас все голосовали...Соцопросы сделали свое дело

            610.06.14, 20:49

            Семенчено на HromadskeTV: нашему президенту надо сейчас определиться с кем он, либо он с прошлым. либо он с будущим

              710.06.14, 20:52Відповідь на 4 від Гість: NeManul

              Якась думка мене гложеЯ сьогодны вперше за останны 2 роки послухав пісню Кузьми "Нас кинули" знайшов її актуальною та спробував повірити,що "один із улюблений гуртів
              Порошенко- "Скрябін"

                810.06.14, 20:55Відповідь на 5 від StasSV

                понятно, у нас кто-то на участок пришел и начал спрашивать за кого голосовать (вот уж маразм), и когда вспомнили за Кличко, кто-то показует из толпы, мол дундук, так мнение поменялось на Ляшка... народ же отозвался не призывать же в день выборов, хотя я б конечно сагитировал за Тимошенко но думаю надо они мне хай едят своего зайца или Ляшка

                  Гість: NeManul

                  910.06.14, 21:06Відповідь на 7 від StasSV

                  Якась думка мене гложеЯ сьогодны вперше за останны 2 роки послухав пісню Кузьми "Нас кинули" знайшов її актуальною та спробував повірити,що "один із улюблений гуртів
                  Порошенко- "Скрябін"
                  Як би не знав Кузю особисто, можливо і слухав б його
                  Думку пізніше викладу

                    1010.06.14, 21:52

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна