Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Ексклюзив! Москва, Красна плоша, парад пабЄди.


31

Коментарі

17.05.14, 21:54

Після всіх кривавих КАЦАПподій в УКРАІНІ однозначно мож сказати що це е НОВИЙ ПутлерРЕЙХ РАШОфашизму ! ГАНЬБА кацапам

    27.05.14, 22:26

    бачив!

      37.05.14, 22:35Відповідь на 1 від SOKILDNISТЕR+

      Після всіх кривавих КАЦАПподій в УКРАІНІ однозначно мож сказати що це е НОВИЙ ПутлерРЕЙХ РАШОфашизму ! ГАНЬБА кацапамВоістину ганьба!

        47.05.14, 22:36Відповідь на 2 від Francisk02

        бачив!
        ...так ще подивись... чи неприємно?

          57.05.14, 22:40Відповідь на 4 від Perovdupu

          бачив!...так ще подивись... чи неприємно? звичайно ж - дивився.....я б це запустив по , особливо в східних регіонах

            67.05.14, 22:47

              77.05.14, 23:11Відповідь на 5 від Francisk02

              бачив!...так ще подивись... чи неприємно? звичайно ж - дивився.....я б це запустив по, особливо в східних регіонахА ти жорстокий, аднака! Одним махом всіх сепарастів до інфаркту довести... Тільки лікар таке міг запропонувати...

                87.05.14, 23:12Відповідь на 6 від ViktorиЯ

                  97.05.14, 23:17Відповідь на 5 від Francisk02

                  бачив!...так ще подивись... чи неприємно? звичайно ж - дивився.....я б це запустив по, особливо в східних регіонахУкраїнці нескінченно довго можуть дивитись лише на 3 речі: як горить вогонь, тече вода і як розвиваються жовто-блакитні прапОри над "Красной" площею!!!

                    107.05.14, 23:24Відповідь на 7 від Perovdupu

                    бачив!...так ще подивись... чи неприємно? звичайно ж - дивився.....я б це запустив по, особливо в східних регіонахА ти жорстокий, аднака! Одним махом всіх сепарастів до інфаркту довести... Тільки лікар таке міг запропонувати...Невчасне та неповноцінне лікування переводить захворювання в практично невиліковну хроніку, тому потрібно радикальне рішення!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна