хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Российский банкир от удара получил нацкомфинуслуг

Первый громкий кадровый скандал в новой власти.
Напомню - Нацкомфинуслуг имеет славу одной из наиболее коррумпированных госструктур, которая при прошлом руководителе Визирове грабило бизнес за каждую подпись.
     Вместо того, чтобы утвердить в должности Полякова, что и было запланировано на сегодняшнем заседании Кабмина, его... отстранили от занимаемой должности. Внезапно. И на пост главы Нацкомфинуслуг назначен Андрей Волков - экс-глава РОССИЙСКОГО "Альфа-банка" в Украине.

Скандальная и внезапная замена главы Нацкомфинуслуг на ставленника российского капитала заставляет задуматься - а не является ли происшедшее актом банальной политической коррупции? Какие квоты "УДАРа" могут быть при назначении главы регуляторного органа? Если Кабмин немедленно не огласит свою публичную позицию в данном инциденте - на деятельность нового правительства падет тень прямых подозрений в нечестной игре и попытке возврата поборов на финансовый рынок.

     Юрий Бутусов

7

Коментарі

111.04.14, 05:20

Згадаємо, що в той час як "Самооборона Криму" пересувалася на бронетранспортерах з кулеметами, протестувальників Майдану відстрілювали снайпери та автоматника, наші самооборонівці були "озброєні" держаками від лопат.
Оті злощасні держаки у майданівців відбирав, бігаючи поза барикадами, особисто Клічко.

Що стосується "братів"-росіян, так, на мій погляд, їх і так забагато рясніє на всіх посадах "перших керівників" від Міністрів і до останього бригадира РГВ (оті четверо хлопців, що чистят по шахті канавки від муляки та мачмали)

    211.04.14, 17:03Відповідь на 1 від Східняк

    Згадаємо, що в той час як "Самооборона Криму" пересувалася на бронетранспортерах з кулеметами, протестувальників Майдану відстрілювали снайпери та автоматника, наші самооборонівці були "озброєні" держаками від лопат.
    Оті злощасні держаки у майданівців відбирав, бігаючи поза барикадами, особисто Клічко.

    Що стосується "братів"-росіян, так, на мій погляд, їх і так забагато рясніє на всіх посадах "перших керівників" від Міністрів і до останього бригадира РГВ (оті четверо хлопців, що чистят по шахті канавки від муляки та мачмали)
    Тому, тяжко здобувалась перемога, але ще тяжче буде її утримати. Олігархія лізе як танк.