Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Українців закликають бойкотувати телеканали, з російськими серіа

Українців закликають бойкотувати топові українські телеканали, які транслюють російські серіали та повнометражні фільми.

Про це йдеться на сторінці громадської організації «Бойкот Партії регіонів» у Facebook.

Організація попереджає ICTV, 1+1, СТБ, Новий канал, «Україну», НТН, ТЕТ, що розпочинає підготовку масованих акцій протесту проти них через «показ в ефірах деградуючих, низькохудожніх, аморальних і просто шкідливих для психіки українця російських серіалів та повнометражних фільмів».

Активісти зазначають, що до травня не відбуватиметься ніяких активних дій – вони лише готуватимуть бойкот. Якщо телеканали не переглянуть своєї політики, то приступлять до наступної фази. Вони пропонують телеканалам «вводити в ефір українські (нормальні) та європейські (адекватні) фільми».

Українців ж закликають активно ігнорувати показ російської продукції.

http://zik.ua/ua/news/2014/04/01/ukraintsiv_zaklykayut_boykotuvaty_telekanaly_shcho_pokazuyut_rosiyski_serialy_475699

9

Коментарі

11.04.14, 14:36

Все вірно. Скільки можна ту чернуху дивитись?

    Гість: _Lalley_

    21.04.14, 15:41

    Нужно смотреть высокохудожественные украинские сериалы или шедевральные турецкие?

      анонім

      31.04.14, 17:51

      Я не маю змоги підтримати цей бойкот

      Я ВЗАГАЛІ не дивлюся кацап-лайна будь якого сорту вже років з 18...віколи з"явився вибір.

        41.04.14, 20:03Відповідь на 2 від Гість: _Lalley_

        Нужно смотреть высокохудожественные украинские сериалы или шедевральные турецкие?авжеж краще подивитись турецьку Роксолану ніж дом-2 або вороніних.

          51.04.14, 20:10Відповідь на 3 від анонім

          Я не маю змоги підтримати цей бойкот

          Я ВЗАГАЛІ не дивлюся кацап-лайна будь якого сорту вже років з 18...віколи з"явився вибір.
          І це дуже правильно!!!

            Гість: Man-O-War

            62.04.14, 09:06

            Я ту московську пропагандистську отруту давно вже не дивлюся. Огидно. Взагалі телебачення - зло. Зомбоящик.

              72.04.14, 21:43Відповідь на 6 від Гість: Man-O-War

              Я ту московську пропагандистську отруту давно вже не дивлюся. Огидно. Взагалі телебачення - зло. Зомбоящик.