хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Знаки з Неба підтвердилися

 

 

Ми не завжди звертаємо увагу на знаки з Неба...

26 січня у Ватикані під час меси, яку проводив Папа Римський, з вікна Апостольського палацу традиційно випустили у небо двох білих голубів. Аж ось на птахів несподівано напали хижаки - чайка і ворон... 
     Один голуб вирвався від чайки, втративши кілька пір’їнок. Іншого голуба ворон клюнув кілька разів, але йому також вдалося врятуватися. Символічно, що це сталося після того, як Папа Франциск закликав до миру у світі в цілому та в Україні, зокрема. 

Як виявилося, Янукович був чайкою, вороном — Путін.

Хижаки  поскубали голубів, але їм вдалося вир­ватися на волю. Це справді добрий знак. Переконаний, що в Україні все налагодиться.

Юрій Андреєв


 
37

Коментарі

118.03.14, 12:38

Є інше трактування ВОРон то - РАША а чайка - КОЗАЦЬКА БЕРЕГИНЯ Богородиця й Украіна яка відігнала ВОРОНА від голубів християн ...ПУТІН ХОЧЕ бути ЦАРЕМ не лиш РУСІ а й ЄВРОПИ є давні пороцтво що з МОСКОВІЇ вийде АНТИХРИСТ що захопить всесвітню владу але переможуть його Бог і Божі святі земні та воскреслі люди http://blog.i.ua/user/4400999/
Мабуть Суд Божий вже не за горами... дві тисячі років сплинули як один день...[Божий СУД буде тоді коли виявиться АНТИХРИСТ який стане сеьбе видавати за Бога і змусить ситлою брехні й зброі та грошей шанувати його та помагати йому творити весвітню імперію....в різні часи за Антихриста НАШІ люди мали ПЕТРА 1 \ЛЕНІНА\СТАЛІНА http://video.i.ua/user/508436/46212/418090/ Божа МАТИ каже що Антихрист це ПУТІН й Божий суд буде 2014р ТУТ

    218.03.14, 12:44

    Нічого не відбувається просто так. Надіюся і вірю в мирне майбутнє.

      318.03.14, 13:00

      Нє

        418.03.14, 13:26

        Хто немає мозгів, той шукає знаки в небі.

          518.03.14, 14:30

          Я не фанатка футболу , навіть правил гри не знаю

            618.03.14, 15:21

            Я не фанатка футболу, навіть правил гри не знаюМожна
            запитання, Ви багато знаєте Людей які ходять по воді і літають у повітрі ?
            Одну Людину

              718.03.14, 15:24

              Я не фанатка футболу, навіть правил гри не знаюМожна
              запитання, Ви багато знаєте Людей які ходять по воді і літають у повітрі ?
              Одну Людину
              Яку ? Якщо не секрет
              Ісус Христос

                818.03.14, 15:34

                Я почав вірити в знаки долі після того, як померли в ранньому віці мої рідні три сестри, а мене два рази врятували від загибелі люди.

                  918.03.14, 15:36

                  Я не фанатка футболу, навіть правил гри не знаюМожна
                  запитання, Ви багато знаєте Людей які ходять по воді і літають у повітрі ?
                  Одну Людину
                  Яку ? Якщо не секрет
                  Ісус Христос
                  Хіба є свідчення, що Ісус Христос літав ?
                  Про це Ви мені хочете сказати?

                    1018.03.14, 15:49

                    Я не фанатка футболу, навіть правил гри не знаюМожна
                    запитання, Ви багато знаєте Людей які ходять по воді і літають у повітрі ?
                    Одну Людину
                    Яку ? Якщо не секрет
                    Ісус Христос
                    Хіба є свідчення, що Ісус Христос літав ?
                    Про це Ви мені хочете сказати?
                    Ні, я хочу сказати про мага ДИНАМО.... чому на всіх діє Закон Гравітації у всьому Всесвіті, а на нього, коли Він ходить по воді і літає - НІ ?
                    http://blog.i.ua/community/5303/1345919/
                    Та не вірте ніяким магам. Біблію краще читайте.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна