Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Чому олігархи не люблять Тимошенко

Будучи премєр – міністром,Тимошенко розпочала кампанію по поверненню награбованого олігархами майна до держави. Так було повернуто: обленерго (Ахметов), «Криворіжсталь» (Пінчук), частина шельфа Чорного моря, велика частина газу Фірташа, та інше. Але коли вона взялась за Коломойського, то втрутився зрадник  Ющенко і став на захист. 

Ніхто, крім Юлії, повертати крадене не буде. Олігархи це розуміють, тому почалась інформаційна кампанія по дискредитації її і на це виділяються гроші.

«Партія регіонів» це вже маргінальна партія і вона вибори не виграє. Олігархи зараз  будуть робити ставку на  Кличка, який більш компромісний і поступливий.

При минулому конфлікті між Тимошенко і Ющенком, який заважав розвитку країни, Кличко зайняв сторону Ющенко.

Перша хвиля «компромату» вилилась вчора на каналі Коломойського «1+1»

На Майдані зявились групи «засланих козачків», які поширюють брехню направлену проти Тимошенко. На порталі «i.ua», який належить «регіоналам, теж почалась ця     скоординована кампанія. Вчора Тимошенко зателефонувала на Майдан ведучому і попросила зняти її портрет, який висів біля сцени.

Оце і є подяка обдурених і куплених «глашатаїв» за вірність служінню народу.

4

Коментарі

Гість: NeManul

125.02.14, 23:03

Я не олігарх

    226.02.14, 00:10Відповідь на 1 від Гість: NeManul

    Я не олігархСпочатку станьте громадянином України а не Швейцарії.
    І не треба говорити, що джерело інформації є ЗМІ і сайти, які підконтрольні тим же олігархам.
    В Київі був єдиний незалежний телеканал ТВi, да і той півроку тому забрали.
    З повагою Утьонок.

      Гість: NeManul

      326.02.14, 20:24Відповідь на 2 від utenok12

      Я не олігархСпочатку станьте громадянином України а не Швейцарії.
      І не треба говорити, що джерело інформації є ЗМІ і сайти, які підконтрольні тим же олігархам.
      В Київі був єдиний незалежний телеканал ТВi, да і той півроку тому забрали.
      З повагою Утьонок.
      Милий Утьонок, я громадянин України, навіть більше того - громадянин Львова. Але так як більшу половину року знаходжусь у Швейцарії, то пишу правду. Правда навіть не у тисячі зі сберкнижки і виданих квартирах за рахунок самих підприємств, і навіть не у тисячах рекламних тигрюль. Безоплатна приватизація землі стала їй поперек і назад дороги нема так як і Янеку. Ще є питання? Хай Юля їде в рідний Днєпр і наводить там порядок до посиніння