хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

У Януковича, схоже, паніка - він посилив охорону Міжгір'я

Сусіди президента України Віктора Януковича, які живуть у селі Нові Петрівці, стверджують, що сьогодні різко збільшилася охорона «Межигір'я».

Охорона збільшилася як по периметру резиденції, так і на дорозі, що веде до неї.

На відносно невеликій ділянці дороги з траси Київ-Овруч постійно перебувають з десяток автомобілів ДАІ в патрульному режимі, а на основній дорозі до самого «Межигір'я» - більше п'яти автомобілів ДАІ, а також кілька міліцейських автобусів.

Зазвичай, кількість міліцейських автомобілів, які охороняють під'їзди в Межигір'ї в селі Нові Петрівці, не перевищує 1-2 екіпажів на кожному з поворотів.

Причина і загострення такої боязні Януковича власного народу поки невідома.

uapress.info

14

Коментарі

Гість: NeManul

113.02.14, 21:44

Напевне скоро стане відомо

    213.02.14, 23:39Відповідь на 1 від Гість: NeManul

    Напевне скоро стане відомо17 лютого

      Гість: Man-O-War

      314.02.14, 09:21

      Янукович параноїдально боїться за власне життя. (Мертвий не сяде на золотий унітаз, а що може бути страшніше?) Тому його оточення на цьому грає. І виграє для себе певні преференції.

        Гість: NeManul

        414.02.14, 09:30Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

        Напевне скоро стане відомо17 лютогоТрохи пізніше

          514.02.14, 11:07

          Це треба підкреслювати
          Янук боїться й хитрує на всю катушку

            614.02.14, 14:18Відповідь на 3 від Гість: Man-O-War

            Янукович параноїдально боїться за власне життя. (Мертвий не сяде на золотий унітаз, а що може бути страшніше?)
            Підняли настрій. Дякую! Хвилину не зміг заспокоїтись від сміху.

              Гість: Man-O-War

              715.02.14, 18:33Відповідь на 6 від utenok12

              Це - лише правда. Коли життя людини сповнене матеріальними прив'язаностями, воно перетворюється на пекло. Вільна ж людина може дивитись на це лише із співчуттям, ну і трохи сарказму не завадить.