хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Є й таке :)

не знаю чи те правда, але (те десь звідси http://vk.com/public62043361)

"Отакої: "1-ий Тульчинський диверсійний рій виконав успішно диверсійну операцію. Сьогодні. Близько 2 години ночі, загін диверсантів котрий налічував 12 повстанців, перешкодив стабільному постачанню припасів та засобів захисту підрозділу беркут. Повстанці почали діяти з вул.Івана Мазепи (м.Арсенальна), на підступах до вул. М.Грушевського. Спочатку відволікли увагу беркутіців, зробивши підпал одного з автобусів режиму. Поки охоронці тилу гасили автобус, диверсійний рій поцупив : 2 ящики з протигазами ( по 40 шт. в кожному ), 1 ящик снарядів "Терен М" ( 340 шт ). Захоплене майно було віддане в будинок профспілок, КМДА, та роздано в намети правого сектору. Слава Героям. Будуємо повстанський рух"


9

Коментарі

123.01.14, 05:08

правда

    223.01.14, 05:15Відповідь на 1 від Natalyl

    не бояться називати себе диверсантами

      323.01.14, 07:00Відповідь на 2 від LeoLine

      не бояться називати себе диверсантами Я б не став позувaти на фото.Навiщо пiдставляти себе i близьких.

        423.01.14, 10:44

        Браво!

          523.01.14, 12:02

          и барышни кричали браво! И в воздух чепчики бросали!
          Но! А законы и УК соблюдать?
          Молодцы ребята, попозировали, похвалились в сети, сами на себя компромат дали, а потом будут вопить, - нас кто то сдал
          а за одно попадут во все чёрные списки всех спецслужб на получение виз и въезд в Европу и не только