хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Майдан з висоти пташиного польоту

На Народное Вече "День гідності" собралось огромное количество людей  Сегодня, 15 декабря, на Народное Вече "День гідності", которое на данный момент продолжается в Киеве на Майдане Независимости, пришло огромное количество людей, информирует Цензор НЕТ.


Перед митингующими выступали лидеры оппозиции, церковники, сенаторы США, а также политики и представители украинской интеллигенции, которые поддерживают курс на Европу. Митингующие приняли две резолюции, одна из которых касается запрета Януковичу подписывать договор о присоединении к Таможенному союзу, вторая - об освобождении всех политических заключенных, включая Юлию Тимошенко.

В ходе своего выступления лидер "Батькивщины" Арсений Яценюк заявил митингующим: "За нами сегодня следит все Европа, весь мир".

22

Коментарі

115.12.13, 20:28

Ось де патріоти України.

    215.12.13, 20:29

      Гість: Світанок

      315.12.13, 20:51Відповідь на 1 від Korsar-K

      Так Миколо. Майдан - Це справжня Україна. Схиляю голову перед силою духу і мужністю Українського народу. Страшенно сумую, що фізично не маю можливості бути там присутнім.

        415.12.13, 21:00Відповідь на 3 від Гість: Світанок

        Так Миколо. Майдан - Це справжня Україна. Схиляю голову перед силою духу і мужністю Українського народу. Страшенно сумую, що фізично не маю можливості бути там присутнім.Я вчорашню ніч провів на Майдані,це було щось.

          Гість: Світанок

          515.12.13, 21:12Відповідь на 4 від Korsar-K

          Так Миколо. Майдан - Це справжня Україна. Схиляю голову перед силою духу і мужністю Українського народу. Страшенно сумую, що фізично не маю можливості бути там присутнім.Я вчорашню ніч провів на Майдані,це було щось. Щасливий!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ви молоді і Вам творити свою історію.

            615.12.13, 21:24

            ага..

              715.12.13, 21:25Відповідь на 4 від Korsar-K

              Я вчорашню ніч провів на Майдані,це було щось.По доброму заздрю

                815.12.13, 21:31Відповідь на 5 від Гість: Світанок

                Так Миколо. Майдан - Це справжня Україна. Схиляю голову перед силою духу і мужністю Українського народу. Страшенно сумую, що фізично не маю можливості бути там присутнім.Я вчорашню ніч провів на Майдані,це було щось. Щасливий!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ви молоді і Вам творити свою історію.Так ми всі по можливості повинні протистояти цій окупаційній владі.

                  915.12.13, 21:40Відповідь на 7 від vov4ik126

                  Я вчорашню ніч провів на Майдані,це було щось.По доброму заздрюБуло чудово,Вакарчук підігрівав.

                    1015.12.13, 22:57

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна