хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Не те тепер ТВі

У Києві півмільйона людей повстало, а на телеканалі ТВі - Чечетов  
1 декабря 2013
В той час, коли півмільйона українців зібралося в центрі Києва, протестуючи проти держави стаціонарного бандита, в ефірі телеканалу ТВі віщає Чечетов. Що ж трапилося? Чому ТВі грає у якусь толерантність?
Чи вони хочуть, щоб ці хижаки прийшли до них, увірвалися в їхній офіс, почали ґвалтувати їхніх дівчат  і вбивати хлопців? Чи вони зовсім втратили відчуття реальності? Який Чечетов? Як може зараз виступати представник військової хунти?
Замість того, щоб його заарештувати, затримати, ця особа віщає з телеекрана. Що трапилося з ТВі?Вони врешті-решт будуть відображати реальну картину, а не запрошувати якихось осіб, що виступають на захист правлячої держави стаціонарного бандита і Януковича?
Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства
14

Коментарі

11.12.13, 14:12

Журналісти, притримайте його там трошки...Я так пам"ятаю по 2005му, від дуже гарно співає, коли йому яйця в двері затискають...В три голоса співає...На всіх одразу співає...

    21.12.13, 15:37

    а ти чого не в Києві ?

      Гість: NeManul

      31.12.13, 17:36Відповідь на 1 від MIRIKo

      Журналісти, притримайте його там трошки...Я так пам"ятаю по 2005му, від дуже гарно співає, коли йому яйця в двері затискають...В три голоса співає...На всіх одразу співає...