хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

На Хрещатику зафіксовано путінообразне створіння.

В Кремлі знайшли президента схожого на собаку з Хрещатика.
В соцмережах Facebook і Вконтакте з'явилася фотографія собаки , яку зняли в Києві на Хрещатику. Юзери відразу помітили , що її морда дуже нагадує обличчя президента Росії Володимира Путіна.
.



Собака , схожа на Путіна , рекламує євроінтеграцію.
ТСН


У Борисполі Київської області з'явилася реклама на підтримку євроінтеграції. На вуличній рекламі , яка розміщена в центрі міста , зображена собака , схожість якої з президентом РФ Володимиром Путіним обговорювали нещодавно в мережі. Автори невеликого борда підтримують інтеграцію України до Євросоюзу. При цьому вони відмовляються враховувати реакцію Росії . « Європа - наш дім . Собака гавкає , а караван іде ... » , - йдеться в тексті реклами.

За матеріалами з інету.

29

Коментарі

19.10.13, 23:15

Немовірно! Але чи не оБідиться він? Собака тобто...

    29.10.13, 23:19Відповідь на 1 від Perovdupu

    Немовірно! Але чи не оБідиться він? Собака тобто...Я додав ще одне фото.Подивись.

      39.10.13, 23:26

      Бідна тваринка !

        49.10.13, 23:30Відповідь на 1 від Perovdupu

        Немовірно! Але чи не оБідиться він? Собака тобто...отож....якби з горя не кинувся під машину....

          59.10.13, 23:48Відповідь на 2 від Davigadoff

          Немовірно! Але чи не оБідиться він? Собака тобто...Я додав ще одне фото.Подивись.Одразу згадався фільм "Омен"

            69.10.13, 23:50Відповідь на 4 від Francisk02

            Немовірно! Але чи не оБідиться він? Собака тобто...отож....якби з горя не кинувся під машину....ЖалЬко буде песика... А це все робота піарників пупкіна...

              79.10.13, 23:53Відповідь на 1 від Perovdupu

              Немовірно! Але чи не оБідиться він? Собака тобто...Не повезло собаці.Це ж треба було відшукати такого родича в Кремлі,а самій жити в Україні!Не позаздриш,тут кожен бажає дати їй копняка.

                810.10.13, 00:20Відповідь на 6 від Perovdupu

                Немовірно! Але чи не оБідиться він? Собака тобто...отож....якби з горя не кинувся під машину....ЖалЬко буде песика... А це все робота піарників пупкіна...Може тут фонд заснуємо? "фонд допомоги пострадавшим від пуціна"...будемо пластичні операціїі робити нещасним

                  910.10.13, 08:54

                    1010.10.13, 10:18

                    Добре, що моя собака не схожв на президента)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна