хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Перший СПАС!

Православні християни у середу, 14 серпня, святкують Перший Спас та день пам'яті семи мучеників Макавеїв. 



Це свято прийшло до нас з Візантії, де було встановлене не пізніше ІХ ст. Воно полягало в перенесенні з імператорського палацу до храму Софії частини хреста Господнього, що збереглася. Протягом двох тижнів святиню носили по Константинополю з метою "відвертання хвороб", для очищення міста від злих духів, які за давніми віруваннями приносили епідемії страшних хвороб. За допомогою хреста освячували воду, щоб вона стала чистішою та щоб йшли дощі в спеку - звідси назва Спас на воді.

Я вітаю всіх православних і сподіваюся, що настав час очистити Київ і всі міста неньки України від злих духів - яничар, хазарів, кемлівських вилупків...

Слава Україні!!!

23

Коментарі

114.08.13, 10:11

Вітаю!

    анонім

    214.08.13, 10:18

    Героям Слава!
    Тільки от Спас не принесене з Візантії, а наше рідне Свято. Це вже попи привязали до нього якихось Маковеїв. Так само, як до Купали якогось Івана. Тому і празднується невчасно, на 13 днів пізніше. А Свято має святкуватися вчасно, оскількі воно привязане до Сонячного Кола. Невчасність вбиває усю енергтику і відповідно то вже не Свято, а праздник. Хоча я аболютно немаю нічого проти християнського праздника Маковея, але навіщо прадавнього, дохристиянського Спаса приплітати? Кого дуримо?
    А християн вітаю з праздником Маковеїв!

      314.08.13, 10:32

      ГЕРОЯМ СЛАВА!!! Зі святом!

        414.08.13, 11:06

        З дитинства люблю це свято.-Які смачнющі шулики на Маковія готувала моя бабуся!!!

          Гість: Отец Онуфрий

          514.08.13, 13:43

          Всех, детки , благословляю.
          Освятил меды и злаки , принесенные прихожанами, благословил.
          Напоминаю : освящать меды и злаки необходимо только во храмах и обителях святых пребыающих в лоне канонической Православной Церкви.
          Напоминаю также о начале Успенского поста.

            614.08.13, 17:44

            Героям слава! Вітаю навзаєм!

              716.08.13, 09:26

              Вітаю

                83.09.13, 21:43

                Звільніться спочатку від християнського (комуністичного) рабства.