Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Коли вже вони його послухають і поїдуть???

Президент Росії Володимир Путін доручив уряду розробити та внести до Держдуми закон, що передбачає спрощення надання громадянства співвітчизникам - носіям російської мови, які хочуть переїхати на постійне місце проживання до Росії за умови відмови від громадянства іноземної держави.

"Розробити та внести до Держдуми проект федерального закону, що передбачає спрощення процедур і скорочення термінів розгляду заяв про надання громадянства РФ від співвітчизників - носіїв російської мови, родичі яких за прямою висхідною лінією раніше проживали на території РФ і СРСР, за умови їхнього переїзду на постійне місце проживання в РФ і відмови від громадянства іноземної держави", - йдеться у дорученнях Путіна за підсумками "прямої лінії" з росіянами.

22

Коментарі

анонім

15.05.13, 20:34

Хочь би прийняли щось таке, аби уся касапня знялася в один день і уїхала.

    25.05.13, 20:51Відповідь на 1 від анонім

    Хочь би прийняли щось таке, аби уся касапня знялася в один день і уїхала.Я згоден навіть на те, щоб їхали протягом місяця чи двох. Аби тільки хай їдуть і не скиглять тут.

      анонім

      35.05.13, 20:57Відповідь на 2 від Brom_83

      Хочь би прийняли щось таке, аби уся касапня знялася в один день і уїхала.Я згоден навіть на те, щоб їхали протягом місяця чи двох. Аби тільки хай їдуть і не скиглять тут.Мрії -- ці падлюки присмокталися як кліщі, їх нічім звідси не виманиш. Тільки труїти.

        45.05.13, 21:29

        Поїдуть з Таджикистану....З України не випхнеш.Хоч, і гноблять їх...
        Такий закон потрібен і Україні.

          55.05.13, 22:09

          Чи їм тут зле? Чого їм їхати?

            65.05.13, 23:54

            Ні, не поїдуть!
            Краще серед українців почувати себе ВЕЛИКОРОССКИМ "братом" - ніж серед "братів" ШЕСТЁРКОЮ!

              Гість: ZlaTitka

              76.05.13, 01:15Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

              Поїдуть з Таджикистану....З України не випхнеш.Хоч, і гноблять їх...
              Такий закон потрібен і Україні.
              Відчуваю, що скоро попруть, раз вже Путін хвилюватись почав.
              Думаю в законопроекті буде обумовлене питання працевлаштування і житла.

                86.05.13, 01:25Відповідь на 7 від Гість: ZlaTitka

                Поїдуть з Таджикистану....З України не випхнеш.Хоч, і гноблять їх...
                Такий закон потрібен і Україні.
                Відчуваю, що скоро попруть, раз вже Путін хвилюватись почав.
                Думаю в законопроекті буде обумовлене питання працевлаштування і житла.
                Дай Бог....

                  96.05.13, 09:23Відповідь на 1 від анонім

                  Хочь би прийняли щось таке, аби уся касапня знялася в один день і уїхала.А кому вона там потрібна?

                    106.05.13, 09:47

                    Хай забирає. А то ще защіщать буде...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна